KOI втратила тайм-аут через глітч Gecko у матчі проти Fnatic

Під час матчу між KOI і Fnatic, в рамках турніру VCT 2024 EMEA 20 квітня, виник конфлікт через передбачуване використання глюку Gecko. За даними, KOI була позбавлена одного тайм-аута за цей інцидент.

Сперечання почалося після того, як кастер RyanCentral і тренер команди VALIANT Zanpoyo висловили протилежні думки щодо подій на матчі. RyanCentral зауважив, що використання глюку не було умисним дією, у той час як Zanpoyo вказав на можливе зловживання ним.

Інцидент стався, коли гравець KOI, Діззі, випадково активував помилку, яка дозволила відкрити двері телепорту ззовні. Це призвело до непередбаченої реакції, яка могла вплинути на результат раунда.

Представники KOI стверджують, що їхнім цілям було відкрити двері за допомогою Молотова і змусити Діззі атакувати гравця Fnatic Бостера для гарантованого вбивства. Однак це призвело до того, що команда була позбавлена тайм-аута в критичній ситуації.

Незважаючи на те, що KOI впевнено вели з рахунком 11-3 в першій карті, втрата тайм-аута суттєво позначилася на їхній грі. Fnatic змогли зробити камбек, перемігши в першій карті і здобувши перемогу в наступному матчі, закривши зустріч з рахунком 2:0 на свою користь.