OG пройшли до півфіналу BLAST Premier Fall Showdown 2024

Закінчився ще один ігровий день BLAST Premier Fall Showdown 2024, де перемогу здобули paiN, BIG і OG. Що дозволило їм пройти в наступний етап чвертьфінал першим двом і півфінал для останніх.

PaiN проти Cloud9

Це було першою зустріччю команд за 2024 рік і явного фаворита не було. Адже paiN себе показують добре, але й Cloud9 останнім часом набрали хорошу форму і мали 6 перемог поспіль.

Першою картою матчу став Nuke, вибір paiN, які показали на ньому впевнену гру в першій половині, закінчивши її з рахунком 8-4. У другій половині вони просто довели гру до кінця і перемогли з рахунком 13-8.

Другий карт був Mirage, де paiN також впевнено провели першу половину, вигравши на ній 6 раундів поспіль, що забезпечило їм рахунок 8-4 у першій половині. У другій вони продовжили дивувати і закінчили гру з рахунком 13-9.

BIG проти GamerLegion

Матч розпочався із затримкою дві години через те, що GamerLegion грали останній матч на Perfect World Shanghai Major 2024 EU RMR Closed Qualifier A проти BLEED. Де їм вдалося повернутися з рахунку 12-3 і перемогти 16-14, що могло подарувати неймовірний заряд емоцій на матч проти BIG.

Першою картою став Mirage, якраз той де GamerLegion повернулися проти BLEED. Цього разу вони також показали хорошу гру, де змогли закінчити карту з рахунком 13-6. Але ось на другій карті у них, мабуть, закінчилася сила і вони не змогли гру за атаку, під час чого і програли 13-7.

Третьою картою став Dust 2, де GamerLegion почали добре, але під кінець стало погано. Їм на другій карті поспіль не вдалося взяти жодного раунду за атаку і вони програли з рахунком 13-6.

OG проти AMKAL

Першою картою матчу став Dust2, вибір OG. Однак, незважаючи на свій вибір, гра йшла напружено і перша половина завершилася з рахунком 5:7 на користь AMKAL. У другій половині боротьба продовжилася, і гра завершилася додатковими раундами, де AMKAL виявилися сильнішими, вигравши карту з рахунком 19-17.

Другою картою став Vertigo, вибір AMKAL. Однак OG повністю домінували на цій карті, не залишивши супернику жодних шансів. Перша половина завершилася з рахунком 12:0 на користь OG, а в другій половині вони впевнено довели справу до перемоги, закінчивши матч з рахунком 13-0.

Третя карта була Inferno, де OG знову продемонстрували перевагу, вигравши першу половину з рахунком 9:3. У другій половині вони продовжили диктувати свої умови і завершили карту перемогою з рахунком 13-6.

Наступний матч

PaiN зіграють проти FaZe у чвертьфіналі, OG зіграють із переможцем цієї пари за вихід у BLAST Premier Fall Final 2024. А BIG зіграють із Virtus Pro у чвертьфіналі вже сьогодні, а команди, які програли матчі, покинули турнір.