Тренер HEROIC рятує команду - sAw замість degster'а призводить до перемоги над Complexity

HEROIC здобули перемогу над командою Complexity у рамках BLAST Premier: Fall Groups, якій довелося грати з тренером Eetu «sAw» Saha замість снайпера Abdul «degster» Gasanov, який не встиг прибути на матч. Ця поразка стала особливо болючою для Complexity, які не можуть знайти свою форму в другій половині 2024 року.

Інтерес до цього матчу підігрівається тим, що HEROIC грали без свого основного снайпера, що здавалося б давало Complexity шанс на перемогу. Однак, команда не змогла скористатися цією перевагою.

Ancient виявилася складною картою для американців: почавши з 0-5, вони змогли зрівняти рахунок до 6-6 до кінця першої половини. Після виграного пістолетного раунду в другій половині, вони взяли ще один раунд, але потім HEROIC виграли сім раундів поспіль, завершивши карту з рахунком 13-8.

Vertigo, здавалося, повинна була стати комфортною картою для Complexity, але команда знову не змогла почати гру впевнено. Вони взяли всього чотири раунди на стороні T і йшли на перерву, програючи 4-8. Друга половина виглядала більш обнадійливою для Complexity, які стали домінувати за сторону CT. Але в підсумку HEROIC вдалося здобути дві важливі перемоги в раундах, які призвели до овертайму. В овертаймі HEROIC прорвали оборону Complexity і завершили матч із рахунком 16-14, вигравши серію 2-0.

Під час матчу SPUNJ зазначив у своєму X, що sAw претендує на звання найкращого тренера заміну року. І нам із цим важко сперечатися, адже тренер зміг замінити гравця і привести команду до перемоги. Після матчу Degster також написав у X, що sAw показав один із найкращих виступів на професійній сцені і заслуговує на звання MVP за цей матч.

MVP звісно отримує гравець HEROIC - sjuush із рейтингом 7.5, але sAw показав непогану гру і отримав рейтинг 5.8.

Перемога HEROIC над Complexity, попри заміну гравця тренером sAw, підкреслює важливість командної роботи та гнучкості. Ця поразка показує Complexity, що їм потрібно терміново переглянути свою стратегію, особливо після серії невдач. Попереду у HEROIC вирішальний матч, де вони вже гратимуть з degster, проти Spirit, а Complexity доведеться битися з OG за виживання в турнірі.