Результати четвертого ігрового дня VCT 2024: EMEA Kickoff

24 лютого відбувся четвертий день VCT 2024: EMEA Kickoff. Було проведено три матчі: Natus Vincere проти Team Liquid, BBL Esports зіткнулися з KOI, а Fnatic відбулася битва проти Team Vitality, в яких перемогли NAVI/KOI/FNC.

На першій карті NAVI вели 4-1, але TL виграли кілька раундів поспіль, що завершило першу половину на користь TL з рахунком 7-5. Однак у другій половині NAVI домінували над TL, вигравши вісім раундів поспіль і досягнувши 13 раунду, взявши першу карту з рахунком 13-7.

Друга гра була насичена подіями. NAVI вели 5-2 завдяки клатчу ardiis 1 в 3, але TL також змогли виграти чотири раунди поспіль, що призвело до нічийного рахунку в першій половині. У другому таймі, NAVI домінували, в результаті чого перемогли з рахунком 13-7.

Другим матчем четвертого дня став бій між BBL і KOI. В результаті першої карти KOI виграв з великим відривом. У першому таймі BBL не зміг зупинити атаку KOI, після чого ті вирвалися вперед з рахунком 10–2, що призвело до перерви. У другому таймі BBL догнали супротивників, але KOI змогли перемогти матч з рахунком 13-5. На наступній карті BBL впевнено стартували з рахунком 6-2, однак KOI не уступила і закрили зустріч з рахунком 13-10.

Фінал групи C представляв собою матч між FNC, яка виграла два міжнародні турніри у минулому сезоні, і Team Vitality. На першій карті Lotus АТС вдалося виграти сім раундів поспіль і завершити першу половину з рахунком 8-4. У другій половині, Team Vitality зробили камбек, але цього було недостатньо для перемоги над фаворитами змагання, що призвело до рахунку 14-12 на користь FNC. Наступна карта була бідна на події, і FNC легко закрили її з великим відривом з рахунком 13-5.

Завдяки цій перемозі Natus Vincere і Fnatic вийдуть у плей-офф і знаходяться в одному кроці від Masters Madrid. Решта учасників чекає змагання 25 лютого.