Vitality проходять у чвертьфінал ESL Pro League Season 20

Закінчився останній матч усього групового етапу на ESL Pro League Season 20, де особливо нічого не вирішувалося, крім посіву. Де перемогти пройде до чвертьфіналу турніру, а той, хто програв, до другого раунду плей-офф.

Передматчеві обговорення

Для цих складів це буде першою зустріччю, але особливого значення матч нести не буде, адже обидві команди вже в плей-офф. Але круто, те що більшість знову не вірила в склад Liquid, але їм вдалося показати гідний результат від самого початку і зараз команда не така жахлива як до цього.

Деталі матчу

Першою картою матчу став Anubis, вибір Liquid, де ті показували хорошу гру, закінчивши першу половину на свою користь з маленьким розривів 7-5. У другій половині вони майстерно довели гру до кінця, здобувши перемогу з рахунком 13-10.

Другий був Nuke, вибір Vitality, де вже ці показали чудову гру, закінчивши половину з рахунком 7-5, але ось у другій половині вони провели неймовірний захист, де забрали всі 6 раундів і перемогли з рахунком 13-5.

Третьою був Dust 2, де перша половина була на користь Vitality, які закінчили її знову 7-5, а в другій змогли виграти ключові раунди та перемогти з рахунком 13-9.

Найкращий гравець

Звання найкращого гравця матчу дісталося Spinx, який грав чудово на всіх картах, навіть на першій, де команда програла. Його рейтинг за весь матч склав 7.1, що дуже впевнено проти такого впевненого суперника.

Наступні матчі

Після перемоги Vitality пройшли до чвертьфіналу, де їхній супротивник невідомий. Liquid після поразки все одно зіграють у плей-офф, але на стадії в другому раунді плей-офф.