Результати заключних матчів групи C на CCT Global Finals 2024

OG проти paiN

У матчі на вибування CCT Global Finals 2024 між paiN Gaming і OG той, хто програв, залишить турнір на останньому місці, а переможець зіграє матч із тим, хто програв у парі AMKAL/Liquid, за вихід до плей-оф.

Битва почалася на Vertigo, яку вибрали paiN. Команди вели з рахунком 6:6 у кожному таймі, але в овертаймі перемогли paiN, обігравши OG з рахунком 16:14. Напруга матчу була відчутною, оскільки обидві команди продемонстрували високу стратегічну гру.

Перейшовши на пік OG, Mirage, перша половина матчу знову була напруженою і закінчилася з рахунком 6:6. Однак у другій половині paiN додали жару, здобувши перемогу з рахунком 13:10. Агресивна гра і стратегічна перевага дозволили їм розкрити оборону OG і утримувати контроль протягом усієї карти.

Остання карта, Dust2, не залишила сумнівів у домінуванні PaiN. Отримавши перевагу 7-5 у першій половині гри, PaiN вели 6-1 у другій половині і закінчили карту з рахунком 13-6.

AMKAL проти Team Liquid

У вирішальному матчі на CCT Global Finals 2024 між Team Liquid і AMKAL переможець вийде в плей-оф турніру, а той, хто програє, зіграє з PaiN за ще одну можливість потрапити в плей-оф.

Матч почався на Inferno, обраному Liquid, де вони показали домінуючий виступ. Після переважної переваги 10-2 у першій половині гри в нападі, вони швидко завершили гру в другій половині з переконливою перемогою 13-2.

Переключившись на Nuke, карту, обрану AMKAL, перша половина гри закінчилася з рахунком 6:6, що говорить про більш напружену боротьбу. Однак Liquid зберегли самовладання і в другій половині переграли AMKAL з рахунком 7:5, закінчивши карту з рахунком 13:11.

Завдяки цій перемозі Liquid вийшли в плей-офф CCT Global Finals 2024. Тим часом AMKAL зіграє проти paiN. Цей майбутній матч має вирішальне значення для обох команд у боротьбі за місце, що залишилося в плей-офф, обіцяючи ще більш напружену дію і стратегічний геймплей на наступній стадії турніру.