Wyniki ostatnich meczów grupy C podczas CCT Global Finals 2024

OG vs paiN

W meczu eliminacyjnym CCT Global Finals 2024 pomiędzy paiN Gaming i OG, przegrany opuści turniej na ostatnim miejscu, a zwycięzca rozegra mecz z przegranym z pary AMKAL/Liquid o miejsce w playoffach.

Starcie rozpoczęło się na Vertigo, które zostało wybrane przez paiN. Drużyny prowadziły 6:6 w każdej połowie, ale paiN wygrał w dogrywce, pokonując OG 16:14. Napięcie w meczu było wyczuwalne, ponieważ obie drużyny pokazały wysoką strategię gry.

Przechodząc na szczyt OG, Mirage, pierwsza połowa meczu była ponownie napięta i zakończyła się wynikiem 6:6. Jednak paiN dodał ciepła w drugiej połowie, wygrywając 13:10. Ich agresywna gra i przewaga strategiczna pozwoliły im otworzyć obronę OG i utrzymać kontrolę przez całą mapę.

Ostatnia mapa, Dust2, nie pozostawiła wątpliwości co do dominacji PaiN. Po uzyskaniu przewagi 7-5 w pierwszej połowie gry, PaiN prowadził 6-1 w drugiej połowie i zakończył mapę z wynikiem 13-6.

AMKAL vs Team Liquid

W decydującym meczu podczas CCT Global Finals 2024 pomiędzy Team Liquid i AMKAL, zwycięzca awansowałby do playoffów turnieju, podczas gdy przegrany zagrałby z PaiN o kolejną szansę na awans do playoffów.

Mecz rozpoczął się na Inferno, wybranym przez Liquid miejscu, gdzie dominowali. Po przytłaczającej przewadze 10-2 w pierwszej połowie w ataku, szybko zakończyli grę w drugiej połowie z przekonującym zwycięstwem 13-2.

Przechodząc do Nuke, mapy wybranej przez AMKAL, pierwsza połowa gry zakończyła się wynikiem 6-6, co wskazuje na zaciętą rywalizację. Liquid zachowało jednak spokój i pokonało AMKAL 7:5 w drugiej połowie, kończąc mapę wynikiem 13:11.

Dzięki tej wygranej Liquid awansowało do playoffów CCT Global Finals 2024. W międzyczasie AMKAL zagra przeciwko paiN. Ten nadchodzący mecz jest kluczowy dla obu drużyn w walce o pozostałe miejsce w playoffach, obiecując jeszcze bardziej intensywną akcję i strategiczną rozgrywkę w kolejnym etapie turnieju.