Natus Vincere вийшли до чвертьфіналу ESL Pro League S20 після перемоги над Eternal Fire

Natus Vincere здобули впевнену перемогу над Eternal Fire у фіналі верхньої сітки групи A на ESL Pro League Season 20, гарантувавши собі місце у чвертьфіналі турніру. Цей матч став справжнім випробуванням для обох команд, що тільки додало інтриги для вболівальників.

Це протистояння заслуговує на увагу, тому що обидві команди показали високий рівень гри та боротьбу до останнього раунду. У першій карті матч був настільки наполегливим, що все вирішилося лише після трьох овертаймів, що підкреслює силу суперників і важливість перемоги для NAVI.

Напружений початок на Anubis

Матч стартував на карті Anubis, де перша половина залишилася за NAVI з рахунком 7-5. Однак після зміни сторін Eternal Fire змогли повернути контроль і перевести гру в овертайми. Ці додаткові раунди стали ключовими, оскільки жодна з команд не хотіла поступатися. Після трьох овертаймів Natus Vincere все ж змогли вирвати перемогу, хоча суперники демонстрували стійкість упродовж усієї карти.

Друга карта, Mirage, пройшла під повним контролем Natus Vincere. Перша половина закінчилася з рахунком 10-2 на користь NAVI, і, незважаючи на спроби Eternal Fire повернутися в гру, вони не змогли зупинити суперників. Natus Vincere завершили карту з рахунком 13-5, оформивши перемогу в матчі 2:0 і гарантувавши собі місце у чвертьфіналі.

Висновок

Перемога Natus Vincere над Eternal Fire не тільки вивела їх у чвертьфінал, а й підтвердила їхній статус однієї з найсильніших команд турніру. Eternal Fire, зі свого боку, почнуть свій шлях у плей-оф із другого раунду, де їм доведеться знову довести свою боєздатність.