Vitality проходять у півфінал BLAST Premier Fall Final 2024

Vitality після неймовірного повернення на Nuke здобувають перемогу і проходять до півфіналу BLAST Premier Fall Final 2024, де зіграють уже на арені. Liquid після впевненої перемоги над Spirit програли в такій щільній боротьбі і зіграють у чвертьфіналі.

Деталі матчу

Першою картою був Anubis, вибір Liquid, де ті почали впевнено і змогли забрати 7 раундів у першій половині. Друга половина була дзеркальною і також закінчилася з рахунком 7-5, що забезпечило додаткові раунди. На яких Vitality забрали 4 раунди без проблем.

Другим був Nuke, вибір Vitality, які провели погану першу половину і програли її з рахунком 3-9. У другій половині вони зробили неймовірне і повернулися з рахунку 3-10. Також завдяки перемозі Vitality продовжили серію з перемог на Nuke до 8, не програючи цю карту другий сезон поспіль.

Найкращий гравець матчу

Звання найкращого гравця дісталося Mathieu «ZywOo» Herbaut, який провів неймовірну гру і показував знову круті моменти. Його рейтинг за матч склав 7.7, що досить круто.

Наступні матчі

Після поразки Liquid вирушають у чвертьфінал, де зіграють із FaZe вже сьогодні. Зі свого боку Vitality потрапляють до півфіналу турніру, де їхнім супротивником стане переможець матчу G2/Spirit. Чвертьфінали відбудуться без глядачів, а починаючи з півфіналів будуть глядачі, що додасть уже LAN вайбу.