Virtus.pro перемогли The MongolZ і вийшли в чвертьфінал IEM Rio 2024

Команда Virtus.pro легко вийшла у плей-оф IEM Rio 2024 після перемоги з рахунком 2-0 над The MongolZ. Матч завершився у фіналі нижньої сітки групи B, забезпечивши Virtus.pro місце в чвертьфіналі.

VP домінують на Ancient та Dust2

На першій карті, Ancient, Virtus.pro продемонстрували злагоджену командну гру і перемогли з рахунком 13:10. Найбільш вражаючим гравцем був jame, який здобув 33 фраги і отримав рейтинг 7.7. На другій карті, Dust2, VP повністю контролювали гру, вигравши з рахунком 13:3. Загалом, вони показали міцний захист та ефективний напад, не залишивши суперникам жодного шансу.

The MongolZ завершують свій виступ

The MongolZ спробували дати бій на Ancient, але на Dust2 вони не змогли знайти відповіді на агресивний стиль VP. 910, найкращий гравець їхньої команди, здобув 29 фрагів, але загальний виступ команди не був достатнім, щоб протистояти Virtus.pro.

Наступний виклик - NAVI

Наступним суперником Virtus.pro у чвертьфіналі стане NAVI. Цей матч обіцяє бути неймовірно цікавим, оскільки обидві команди боротимуться за місце в півфіналі одного з найважливіших турнірів сезону. NAVI також гратимуть з особливим натхненням, оскільки для них це шанс повернутися на переможний шлях.

Призовий фонд та значущість турніру

Загальний призовий фонд IEM Rio 2024 складає $250,000, з яких $100,000 дістанеться переможцю турніру разом із квотою на IEM Katowice 2025.