FURIA впевнено перемогла NAVI та виходить у півфінал IEM Rio 2024

У драматичному матчі Групи A IEM Rio 2024 бразильська команда FURIA продемонструвала свою силу, перемігши NAVI з рахунком 2-0, що дозволило їм вийти в півфінал турніру. У той час NAVI, незважаючи на сильний сезон, пробилися до чвертьфіналу і отримали шанс поборотися за місце у фіналі.

Груповий етап: контрастні результати

NAVI провела чудовий груповий етап у всіх турнірах, вигравши 12 матчів поспіль перед цим поєдинком, що стало одним з найкращих їхніх виступів сезону. Однак у матчі проти FURIA, на ключових картах Nuke та Mirage, українська команда не змогла знайти відповіді на агресивний стиль гри бразильців.

Найпродуктивнішим гравцем NAVI був w0nderful, який показав вражаючі статистики з 37 фрагами та рейтингом 7.0 на Mirage. Проте цього не вистачило, щоб зупинити FURIA, де KSCERATO став MVP з 36 фрагами та відмінною різницею +15.

NAVI у плей-офф

NAVI розпочне свій шлях у плей-офф з чвертьфінальної стадії, що дасть їм шанс реабілітуватися після цієї поразки. Команда під керівництвом Aleksib буде рішуче налаштована зосередитися на наступних матчах, щоб дійти до фіналу та поборотися за головний приз.

Шлях FURIA

FURIA, яка домінувала у всіх ключових моментах матчу, продовжує свою успішну серію. Вони рухаються до півфіналу, де їх чекатиме новий суперник. Для бразильської команди цей турнір є ключовим шансом проявити себе на міжнародній арені перед домашньою аудиторією.

Турнір продовжує набирати оберти, а інтрига зростає, оскільки лише найсильніші команди залишились, щоб змагатись за головний приз у $100,000 та квиток на IEM Katowice 2025.

ESL
ESL

Плей-офф попереду

Слід нагадати, що NAVI матиме другий шанс у плей-офф, починаючи з чвертьфіналу. Ожидається, що команда докладе всіх зусиль, щоб вийти у фінал та поборотися за перемогу в турнірі.