HEROIC розгромили Vitality і вийшли у півфінал IEM Rio 2024

Heroic продовжують переможну ходу на IEM Rio 2024. У фіналі верхньої сітки Групи B данська команда легко перемогла Vitality, завершивши матч з рахунком 2-0. Завдяки цій перемозі, Heroic гарантували собі місце у півфіналі турніру, залишивши Vitality у чвертьфіналі.

Домінуючий виступ TeSeS

Матч розпочався на карті Mirage, де Heroic показали чудову командну гру і перемогли своїх суперників з рахунком 13:11. MVP матчу, Мартін “TeSeS” Лунд, показав неймовірну статистику з 41 вбивством і +12 K/D різниці, що стало ключовим фактором перемоги Heroic. TeSeS також зробив значний внесок на другій карті, Anubis, де його команда також здобула впевнену перемогу з рахунком 13:5.

Труднощі Vitality

Незважаючи на спроби Матьє “ZywOo” Ербо витягти свою команду з труднощів, Vitality не змогли протистояти натиску Heroic. ZywOo, незважаючи на те, що був одним з найкращих на своїй стороні, не зміг врятувати день, і Vitality завершили матч з загальним рахунком 130-157 у вбивствах, що продемонструвало слабку командну гру.

Шлях до півфіналу для Heroic

Завдяки перемозі, Heroic просуваються до півфіналу турніру, де вони зіткнуться з ще більшою конкуренцією і отримають шанс поборотися за головний приз у розмірі $100,000 та місце на IEM Katowice 2025. Vitality, з іншого боку, доведеться пройти через чвертьфінали, щоб зберегти свої шанси на успіх у турнірі.

ESL
ESL

Призовий фонд та важливість турніру

Загальний призовий фонд IEM Rio 2024 складає $250,000, з яких $100,000 буде направлено переможцю турніру разом із квотою на IEM Katowice 2025. У Vitality є одна спроба у чвертьфіналах, щоб довести свої амбіції, але після сьогоднішньої гри багато хто ставить під сумнів їхні шанси на перемогу.

Heroic стали одними з головних претендентів на перемогу, і їх виступ на цьому етапі показує, що вони готові до наступних викликів.