The MongolZ та Sangal залишаються в боротьбі, 9z та FlyQuest вибувають з EPL Season 20

ESL Pro League Season 20 підійшов до нової стадії: The MongolZ і Sangal зуміли залишитися в грі, здобувши перемоги в матчах на вибування проти 9z і FlyQuest. Обидві команди показали впевнену гру, що привернуло увагу шанувальників до подальшого розвитку турніру.

Для багатьох глядачів результати цих матчів стали несподіванкою - 9z і FlyQuest мали потенціал для подальшої участі в турнірі, але слабка гра в ключових моментах залишила їх за межами змагань.

Боротьба за виживання

Для 9z і FlyQuest участь в EPL Season 20 виявилася невдалою, оскільки обидві команди змогли здобути лише по одній перемозі в серії з чотирьох BO3. 9z досягла успіху тільки в матчі проти Wildcard, хоча і була близька до перемоги над Spirit. Решта ж матчів проти MIBR, 3DMAX і The MongolZ закінчилися поразками. FlyQuest також зіткнулися з труднощами, здолавши лише Lynn Vision у напруженій боротьбі, після чого зазнали поразки від Eternal Fire, FaZe і, нарешті, Sangal.

Перемоги The MongolZ і Sangal

У матчі на вибування проти 9z The MongolZ продемонстрували впевненість на карті Nuke, незважаючи на програш пістолетних раундів. Вони змогли вийти вперед, відібравши пік суперника з рахунком 13-10. На своїй карті Ancient монгольська команда також не дала 9z шансу, завершивши зустріч із таким самим рахунком.

Sangal вдалося вирвати перемогу у FlyQuest, почавши з карти Anubis, де турецький колектив показав вражаючу гру на боці атаки, забезпечивши 13-11. На Vertigo FlyQuest вперше досягли матч-пойнту, але Sangal перевели матч в овертайм, вигравши його з рахунком 16-12.

Наступні матчі

Сьогодні відбудуться ще кілька важливих матчів на вибування: у групі A змагатимуться HEROIC і Ninjas in Pyjamas, а в групі B - Wildcard і 3DMAX. Крім того, серія між Eternal Fire і Natus Vincere визначить, хто з команд безпосередньо потрапить до чвертьфіналу.