Успіх Passion UA і поразка BIG та OG на старті Shanghai Major European Qualifier B

Перший день закритого відбіркового турніру RMR групи B приніс несподівані результати. BIG, зіткнулася з серйозними труднощами, тоді як Passion UA зробила крок ближче до участі в турнірі, також на крок ближче стали Cloud9 і SAW.

Команда BIG традиційно вважається фаворитом, але старт у групі 0-1 ставить під сумнів їхні шанси на успішний виступ. Passion UA, навпаки, демонструє свою готовність до боротьби за місце в RMR, що робить їхній виступ особливо значущим.

Результат зустрічі BIG vs Passion UA

Passion UA не залишила шансів BIG, контролюючи матч із самого початку. У перерві рахунок був 11-1 на користь Passion UA і незабаром вони завершили матч із рахунком 13-3. BIG тепер перебувають у групі 0-1, тоді як Passion UA упевнено закріпилася серед команд, що почали з перемоги.

Перемога Cloud9 над Johnny Speed

Паралельно проходив матч між Cloud9 і шведським колективом Johnny Speeds. Cloud9 домінувала на карті Mirage, особливо на стороні CT, де HeavyGod зіграв ключову роль. Підсумковий рахунок 13-7 вивів Cloud9 у групу 1-0, залишивши Johnny Speeds із результатом 0-1.

Розгром від SAW над OG

Команда SAW билася з OG на карті Anubis. SAW почала з домінуючої позиції, ведучи 12:0 до перерви, і хоча OG спробували повернутися в гру, вигравши кілька раундів, SAW впевнено завершила матч з рахунком 13-7.