NAVI забезпечує собі місце у півфіналі IEM Cologne 2024 після перемоги над SAW

NAVI успішно здобула путівку до півфіналу IEM Cologne 2024 після перемоги над SAW з рахунком 2:1 у фіналі групи A. Ця перемога зробила NAVI першою командою, яка вийшла безпосередньо до півфіналу, зміцнивши свої позиції як головного претендента на перемогу в турнірі.

Огляд матчів

Серія "кращий з трьох" розпочалася на Nuke, де SAW здивували багатьох, перемігши на карті з рахунком 13-9. Однак NAVI швидко перегрупувалися і продемонстрували свою силу на Ancient, здобувши впевнену перемогу з рахунком 13-2. На останній карті, Inferno, NAVI зберегли свій імпульс і завершили серію перемогою з рахунком 13-6.

Ключові виступи

b1t з NAVI був найяскравішим гравцем, отримавши звання MVP за свою виняткову гру, особливо на Ancient та Inferno. Його послідовний фраггінг і тактична гра мали вирішальне значення для перелому ситуації після початкової поразки на Nuke. w0nderful також зробив значний внесок, особливо на Nuke, незважаючи на поразку команди на цій карті.

Зусилля SAW

Незважаючи на сильний старт на Nuke, SAW не змогли втримати свою перевагу на наступних картах. Story, найкращий гравець SAW, доклав чимало зусиль, але цього виявилося недостатньо, щоб стримати відродження NAVI.

Погляд у майбутнє

З цією перемогою NAVI виходить до півфіналу, де зустрінеться з переможцем чвертьфіналу. SAW, хоч і не пройшли до фіналу, але вийшли до чвертьфіналу з надією продовжити свій шлях у плей-офф.

Наслідки для НАВІ

Виступ NAVI у цьому матчі підтверджує їхній статус одного з фаворитів турніру. Вболівальники NAVI з нетерпінням чекають на наступний матч у півфіналі, адже команда продовжує боротьбу за титул переможця IEM Cologne 2024.