Team Falcons пройшли до чвертьфіналу BLAST Premier: Fall Showdown 2024

У рамках BLAST Premier Fall Showdown 2024 команда Falcons здобула перемогу над M80 із рахунком 2:0, забезпечивши собі місце у чвертьфіналі. Це було перше очне протистояння між командами, і хоча Falcons вважалися фаворитами, результат матчу залишався невизначеним до самого кінця.

Передматчеві очікування

Цей матч став першою зустріччю між Falcons і M80 цього року, що додавало інтриги і непередбачуваності. Falcons, володіючи хорошим складом і не зовсім вдалими результатами останнім часом, номінально вважалися фаворитами. Однак M80 могли піднести сюрприз, що робило цей поєдинок особливо цікавим для глядачів.

Деталі матчу

Серія почалася з того, що M80 прибрали Nuke, а Falcons прибрали Inferno, після чого M80 вибрали Ancient першою картою. Falcons відповіли вибором Dust2 на другу карту, а вирішальною став Anubis.

На Ancient Falcons швидко захопили ініціативу, особливо в захисті, забезпечивши собі ранню перевагу. M80 не вдалося перемогти оборону Falcons і карта завершилася з рахунком 13-9 на користь Falcons.

Друга карта, Dust2, виявилася більш напруженою. M80 чинили гідний опір, але Falcons проявили холоднокровність у вирішальні моменти, здобувши перемогу з рахунком 16-14, закривши серію з рахунком 2:0.

Одне з цікавих моментів стало, то що Falcons за 12 раундів атаки, 11 разів ходили на точку А, що дивно і стало напевно одним з перших в CS2.

Найкращий гравець

Álvaro «SunPayus» García став найкращим гравцем команди Falcons, показавши вражаючий результат з K-D 40-24, продемонструвавши свою надійність у ключові моменти матчу.

Наступний матч

Після цієї перемоги Falcons виходять у чвертьфінал, де їхнім суперником стане Complexity. M80, зі свого боку, залишають турнір, заробивши $5000 за свої старання.