Monte перемогли Team Space та вийшли до чвертьфіналу CCT Season 2 European Series

Команда Monte продемонструвала видатний виступ на CCT Season 2 European Series, здобувши впевнену перемогу над Team Space з рахунком 2:0. Цей турнір, який проходить з 15 по 28 липня, зібрав 24 найкращі команди з усієї Європи, які змагалися за частину призового фонду у розмірі 50 000 доларів США.

Перша карта Vertigo завершилася з рахунком 16-12 на користь Monte, де команда показала високий рівень командної гри та стратегічного планування. На другій карті, Dust II, Monte не залишили супернику жодних шансів, закінчивши гру з рахунком 13-3.

Олек «hades» Міськевич, MVP матчу, продемонстрував видатні індивідуальні навички, завершивши гру з 45 вбивствами та 91 ADR, зробивши значний внесок у перемогу команди. Його гра була особливо помітною завдяки численним клатчам, які переламували хід гри на користь « Monte» у вирішальних раундах.

За вихід до чвертьфіналу Monte зустрінуться з командою 9z Team. Цей матч очікується з нетерпінням, оскільки обидві команди продемонстрували сильні результати на турнірі. Аналітики особливо зацікавлені в тому, як агресивний стиль гри Monte буде поєднуватися з тактичним підходом 9z.

Окрім індивідуальної слави, Європейська серія CCT 2-го сезону - це також шанс для команд заробити важливі очки, які допоможуть їм пройти кваліфікацію до фіналу, що додасть додатковий рівень конкуренції до матчів.