Monte забезпечили собі місце в плей-офф завдяки захоплюючій перемозі на ESL Pro League

Monte завоювали місце в плей-офф ESL Pro League Season 19, здолавши Furia з рахунком 2:1 у напруженій серії. Цей вирішальний матч не тільки продемонстрував їхню стійкість, а й заклав основу для захопливої стадії плей-оф.

Матч розпочався картою Nuke, обраною Furia, обидві команди виявилися затиснуті в глухому куті, рахунок у кожній половині матчу був рівним - 6:6. Перша гра могла вирішитися і без овертаймів, але за рахунку 12:10 у Krasnal вилетіла гра, і раунд грали вже в 4 гравці. Матч перейшов в овертайм, де Monte вирвали перемогу з рахунком 16:14. Напруга була відчутною і задала високу планку для наступних ігор.

Mirage розпочався так, ніби Monte заволоділи ініціативою, але Furia дала потужну відсіч. Попри нічию в першій половині гри, у другій Furia перехопила ініціативу і завершила карту з рахунком 13:10. Ця перемога Furia перетворила серію на обов'язкову для Monte перемогу на останній карті.

Vertigo, вирішальна карта, почалася на користь Monte, і вони не опустили руки. Ведучи 7-5 після першої половини, вони домінували в другій половині 6-2, завершивши карту і серію з переконливим рахунком 13-7. Їхній виступ не тільки забезпечив їм місце в плей-офф, а й послужив потужним сигналом для майбутніх суперників.

Найяскравішим гравцем матчу став DemQQ, який показав виняткову гру на Vertigo, заробивши рейтинг 7,4. Його ключові дії зіграли вирішальну роль у перемозі Monte, а його майстерність на цій карті стала ключовим фактором успіху. У міру виходу Monte в плей-офф очікується посилення конкуренції. Їхній шлях в ESL Pro League продовжує привертати увагу, обіцяючи ще більше захопливих еспортивних подій.