M80 залишає ESL Pro League Season 20 після поразки від MIBR

M80 завершили свій виступ на ESL Pro League Season 20 невтішною поразкою у чвертьфіналі проти MIBR. Ця поразка підірвала шанси команди на успішне завершення турніру, незважаючи на позитивні моменти, які вони показали в попередніх матчах.

Інтерес викликає те, як настільки перспективна команда допустила осічку на такій важливій стадії турніру. Особливо драматично виглядає їхня поразка на тлі відмінного виступу бразильської команди MIBR, зокрема їхнього снайпера Rafael «saffee» Costa, який продемонстрував феноменальний старт у матчі.

Фон і важливі моменти

M80 протягом турніру демонстрували хороші результати, що привело їх до стадії плей-офф ESL Pro League Season 20. Однак у чвертьфіналі їм належало зустрітися з MIBR, які вже встигли зарекомендувати себе як грізний суперник. Бразильці, маючи досвід і стабільну гру, становили серйозну загрозу для американців. Незважаючи на старання M80, їхніх зусиль виявилося недостатньо для того, щоб утримати бразильців у вузді, особливо на тлі яскравої гри saffee, який закінчив гру з рейтингом 7.2.

Хід матчу

Чвертьфінал між M80 і MIBR розпочався на карті Anubis, обраній бразильською командою. saffee від самого початку встановив темп, завершивши першу половину матчу з неймовірними 28 фрагами і всього двома смертями. Однак навіть із такою перевагою MIBR змогли вирватися вперед лише до середини другої половини і виграли першу карту з рахунком 13:10.

Друга карта - Ancient, обрана M80, - також виявилася складною для американців. Перша половина була відносно рівною, але в другій половині MIBR знову взяли контроль над грою, довівши рахунок до 13:8 і оформивши перемогу в серії 2:0. Поразка відправила M80 додому, залишивши команду поза боротьбою за головні призи турніру.

Висновок і подальші перспективи

Незважаючи на невдачу на ESL Pro League Season 20, для M80 сезон ще не завершено, в той час як MIBR продовжать виступ на турнірі та вони очікують суперника з пари Vitality vs. Eternal Fire. M80 готується до виступу на ESL Challenger League Season 48, а також до LAN-турніру ESL Challenger Atlanta в жовтні. Крім того, вони пройшли кваліфікацію на Thunderpick World Championship, який відбудеться в Європі. Цей досвід може стати важливим уроком для команди на майбутнє, і ми ще почуємо про них у майбутніх великих турнірах.