Mistrzowie Masters na krawędzi odpadnięcia, Evil Geniuses miażdżą Sentinels 2:1

24 kwietnia odbył się czwarty dzień trzeciego tygodnia zawodów VCT 2024 Americas Stage 1. Podczas meczu między mistrzami Masters, drużyną Sentinels, a Evil Geniuses, ci ostatni odnieśli zwycięstwo 2:1.

Na pierwszej mapie, Ascent, EG ustalili przewagę w pierwszej połowie gry, ale SEN zdołali zrobić imponujący powrót i wygrać 13-10. Na kolejnej mapie, Bind, EG zmienili przebieg meczu i pokonali przeciwników w napiętej potyczce 13-11.

Na trzeciej mapie, Haven, pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 6-6, po czym nastąpiła zmiana stron. W drugiej połowie, grając jako strona atakująca, EG zaczęli wywierać presję na przeciwników, co doprowadziło do decydującej akcji Derreka w sytuacji 1 na 2. Następnie Evil Geniuses odnieśli pierwsze zwycięstwo nad mistrzami Masters, Sentinels.

VCT 2024 Americas Stage 1

To porażka stawia Sentinels w trudnej sytuacji w grupie Alpha, gdzie zajmują ostatnie miejsce z 2 zwycięstwami i 2 porażkami. Zwycięstwa KRU, C9 i NRG zagrażają ich szansom na awans do fazy play-off.

Sentinels, którzy zostali mistrzami w Masters Madrid, teraz znaleźli się w trudnej sytuacji. Śledź aktualizacje, aby dowiedzieć się o najnowszych wynikach i wiadomościach na temat drużyny Sentinels. Czy będą mogli obronić swój tytuł i awansować do fazy play-off?