Shopify Rebelion завойовують титул чемпіонів на Game Changers 2023

Ось і завершилась фінальна битва інклюзивної сцени Valorant Game Changers 2023. Бразильська команда Team Liquid програла у гранд-фіналі турніру Shopify Rebelion з рахунком 3-2 і посідає друге місце в змаганні.

Перша карта, Haven, була дуже збалансованою. У першому раунді Team Liquid краще справилася у нападі та закрила сторону з рахунком 7-5. У другому раунді американська команда вирівняла рахунок, провела успішну атаку, що призвело до овертайму, на якому Shopify завершили зустріч на свою користь з рахунком 14-12.

У другому матчі вибрали карту Lotus. Американська команда домінувала протягом усього першого раунду, але на початку другої половини карти Team Liquid зібралися і перевернули матч на свою користь, закривши його з рахунком 13-11. На третій карті, Breeze, Shopify мала повний контроль. Почавши з атаки, американські гравці успішно руйнували оборону Team Liquid і закрили сторону з рахунком 9-3. Друга половина пройшла без змін і Shopify Rebelion закрили її з рахунком 13-5.

Четвертий матч був досить напруженим, оскільки Team Liquid були на межі поразки, але вони з легкістю закрили його з неймовірним відставанням 13-7. На останній і вирішальній карті, Ascent, Shopify Rebelion знову впевнено контролювала гру. Незважаючи на те, що перша половина була дуже збалансованою і гра закінчилася внічию на перерві, американська команда повернулася краще в другій половині. З міцною обороною американці відіграли 7 раундів поспіль і закрили зустріч з рахунком 13-6.

Американська команда Shopify Rebelion завоювала титул чемпіона 2023 року, це показує відмінний ріст колективу, порівняно з попереднім роком, де вони посіли лише друге місце. Колектив виступив на найвищому рівні, програвши всього дві карти за весь турнір.