BerlIN від FPX: "Цей момент надовго залишиться в моїй пам'яті"

27 травня, під час третього дня міжнародного турніру VCT 2024 Masters Shanghai , FunPlus Phoenix зазнали поразки від Team Heretics з рахунком 1-2 і вилетів із змагань.

На останній карті Icebox, TH отримали значну перевагу в першому таймі, граючи на стороні атаки, закінчивши з рахунком 10-2. Однак FPX вдалося виграти вісім раундів поспіль і повести в рахунку 12-11, наблизившись до проходження в плей-офф. TH вдалося взяти один раунд, перевівши матч в овертайм, і бій тривав рівно.

У 32-му раунді TH створили перевагу завдяки потрійному вбивству paTiTek у точці A. BerLIN спробував поставити спайк, залишившись один на один, але скасував установку, почувши кроки Boo. Він не зміг зловити свого суперника, і час закінчився, що призвело до їх поразки.

Гравець FPX, відомий як BerLIN , коментуючи останній раунд третьої карти, сказав:

Коли він (Бу) був переді мною, мій час закінчився. Ця мить надовго залишиться в моїй пам'яті. Але я вдячний своїм одноклубникам і всім, хто підтримував нас.
@BerLIN

Незважаючи на виліт з турніру, FunPlus Phoenix показали свою силу, взявши карту від Gen.G. Команда сподівається взяти участь у Чемпіонах, і буде цікаво подивитися, як вони виступлять на Етапі 2.