Spirit впевнено виходить до чвертьфіналу ESL Pro League після перемоги над Imperial

Spirit продовжує свій успіх у 20-му сезоні ESL Pro League, перемігши бразильську команду Imperial з рахунком 2:0. Цей результат гарантує їм місце у чвертьфіналі, де вони зустрінуться з українською командою NAVI.

Подробиці матчу

Spirit розпочався з Nuke, що переросло в напружену боротьбу. Хоча Imperial змогли чинити сильний опір, команда закінчила карту з рахунком 16-13. Decenty, як головний рушій сил Imperial, показав чудову гру, зібравши 22 осколки і ставши MVP карти, хоча це не допомогло його команді.

Другу карту Dust2 Spirit зіграли ще впевненіше, знищивши суперника з рахунком 13-3. Гравці, зокрема zont1x та magixx, показали свій рівень, і їхні зусилля виявилися необхідними проти Imperial.

Статистичний огляд

У матчі проти Imperial найкращим гравцем був гравець donk, який продемонстрував домінування з показником ADR 100 та рейтингом 7.5. Його товариші по команді, такі як sh1ro та zont1x, також зробили свій внесок у перемогу. З боку Imperial найкращим гравцем був Decenty, який намагався врятувати команду на Nuke, але загальний виступ бразильської команди виявився недостатнім для перемоги. Вирішальну роль зіграв їхній слабкий виступ на Dust2, де вони змогли пройти лише три раунди.

Наступний етап.

Тепер на Spirit чекає велике протистояння з NAVI у чвертьфіналі 20-го сезону ESL Pro League. Ця зустріч стане ще однією сторінкою в історії цих двох команд, і вболівальники вже очікують напруженого поєдинку. Для Imperial ця поразка означає виліт з турніру і завершення їхньої участі в стадії 9-12 місць.