Revenant перемагають в United 21 Season 18, здійснивши камбек проти UNiTY в гранд-фіналі

Команда Revenant завоювала титул переможця в турнірі United 21 Season 18, перегравши команду UNiTY в гранд-фіналі. Примітно, що незважаючи на непростий початок і поразку в першій карті, Revenant змогли продемонструвати волю до перемоги, здолавши UNiTY в серії з рахунком 2:1.

Цей результат викликає великий інтерес, оскільки попередні виступи Revenant були не настільки успішними, що робить цей тріумф особливим для команди.

Етапи, що ведуть до перемоги

На початку турніру команда Revenant, очолювана досвідченим капітаном NBK, розпочала свою кампанію з упевненої перемоги у чвертьфіналі верхньої групи над ECLOT, завершивши серію з рахунком 2:0. У півфіналі верхньої сітки суперником Revenant стала команда TSM, яку вони перемогли, незважаючи на труднощі в овертаймі на своїй карті, а потім здобули домінуючу перемогу на карті Nuke.

У фіналі верхньої групи Revenant зустрілися з UNiTY, де змогли виграти першу карту Vertigo, проте поступилися у фінальній серії з рахунком 1:2. Після цього, у фіналі нижньої сітки, Revenant продемонстрували перевагу, здолавши команду kONO. У складі Revenant відбувалися кадрові перестановки: колишній гравець BIG tiziaN замінив adeX, який був недоступний для участі в турнірі.

Ключові моменти гранд-фіналу

У гранд-фіналі Revenant і UNiTY знову зійшлися в битві за титул чемпіона. Гра почалася на карті Ancient, де UNiTY змогли здобути перемогу в овертаймі. Проте Revenant не здавалися і зібралися з силами, здобувши перемогу на Vertigo. Фінальна карта, Dust2, стала вирішальною, і саме тут команда NBK продемонструвала високий рівень гри, завершивши серію на свою користь.

Цей тріумф не тільки дозволив Revenant зберегти звання чемпіона United21 League, а й приніс команді призовий фонд у розмірі $6 000. Важливо зазначити, що ця перемога прийшла після невдалих виступів на інших турнірах, включно зі Skyesports Championship 2024 і закритими відбірковими CCT Season 2 Europe Series 8 Play-in.

Висновок

Перемога Revenant у United 21 Season 18 має важливе значення для команди. Вона демонструє здатність команди долати труднощі та повертатися до перемог, що, безумовно, викликає повагу. Тепер Revenant належить підтвердити свій високий статус на наступних турнірах, і їхні фанати з нетерпінням чекають нових успіхів від улюбленої команди.