PASSION UA перемогли Cloud9 та вийшли в чвертьфінал CCT Season 2 Europe Series 14
  • Results

• 11:35, 11.10.2024

Passion UA приголомшила шанувальників і експертів своєю перемогою над Cloud9 у плей-офф CCT Season 2 Europe Series 14. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь українців, що дозволило їм вийти до чвертьфіналу турніру. Cloud9 виграли першу карту - Anubis - з рахунком 13:6, демонструючи свою перевагу. Проте, Passion UA не здалися і змогли вирвати перемогу на наступних картах.

Ключовий момент матчу: перемога на Dust II

На другій карті - Dust II - українці проявили неймовірну стійкість, завершивши матч з мінімальним відривом у рахунку - 14:16 на користь Passion UA. Саме цей момент став переломним у матчі, адже після цього команда Passion UA продемонструвала високий рівень координації та командної гри на вирішальній карті Mirage, вигравши її з рахунком 9:13.

Індивідуальні досягнення гравців

Попри поразку, гравець Cloud9 HeavyGod став найціннішим гравцем матчу, зібравши 55 фрагів. Його внесок був помітний на всіх картах, але команді не вдалося забезпечити перемогу.

З іншого боку, гравець Passion UA fear також відзначився, здобувши 54 фраги, що стало ключовим фактором успіху українців. Команда змогла підтримати темп і відповісти на сильні сторони суперника.

Що далі для Passion UA?

У наступному раунді Passion UA зустрінеться з переможцем пари FAVBET/BB у чвертьфіналі, що відбудеться 12 жовтня. Враховуючи форму української команди, у них є всі шанси продовжити свій тріумфальний шлях у турнірі.