NAVI вибивають HEROIC у півфіналі та виходять у фінал IEM Rio
  • Results

• 18:42, 12.10.2024

HEROIC не вдалося втретє поспіль вийти на головну сцену IEM Rio. У півфіналі турніру вони поступилися NAVI з рахунком 1-2, втративши шанс поборотися за титул в одному з найбільш очікуваних матчів.

HEROIC і NAVI давно закріпилися серед найсильніших команд, і їхня зустріч у півфіналі викликала особливий інтерес. Особливо інтригувала можливість третього підряд виходу HEROIC у фінал у Ріо, але цього разу українська команда перервала їхню переможну серію в Бразилії.

Хід матчу: три карти до перемоги NAVI

Протистояння розпочалося на Ancient — карті, вибраній NAVI. Однак, незважаючи на старання jL і b1t, які заробили 24 і 25 вбивств відповідно, перемогу на першій карті з упевненим рахунком 13-9 здобула HEROIC.

Друга карта, Dust2, подарувала глядачам напружене видовище. HEROIC чудово відіграли на своїй атакувальній стороні, вигравши 9 раундів. Однак NAVI не здалися без бою: цього разу ключову роль зіграв w0nderful, який допоміг команді довести карту до овертайму і завершити її перемогою з рахунком 16-14.

Рішучий момент настав на Mirage. Тут стало ясно, що HEROIC вичерпали сили: вони поступилися першою половиною з рахунком 4-8 і не змогли відновитися після зміни сторін, завершивши гру поразкою 6-13.

Ця поразка стала особливо болісною для HEROIC, оскільки вони вперше за два роки не змогли вийти до фіналу IEM Rio. NAVI, навпаки, продовжують домінувати: команда не пропускала фінали великих турнірів з IEM Dallas, і їхня стабільність знову підтвердилася в Ріо.

Важливість перемоги для NAVI

Ця перемога зміцнює статус NAVI як однієї з найсильніших команд на світовій арені. Їхня участь у фіналі IEM Rio підкреслює не лише поточну форму колективу, але й їхню здатність адаптуватися до будь-яких викликів. Тепер усі погляди будуть прикуті до фіналу: чи зможуть NAVI підтвердити свою репутацію і завоювати ще один титул?