cs2-skin-english

LoL Champions Stats

#

Hero

1

Xayah

69.0%

13.2%

3.7%

29

2

Lulu

62.7%

23.3%

20.1%

51

3

Nocturne

61.5%

11.9%

64.8%

26

4

Cassiopeia

61.5%

11.9%

49.3%

26

5

Orianna

61.2%

22.4%

25.1%

49

6

Galio

60.7%

12.8%

11.4%

28

7

Olaf

60.5%

19.6%

31.5%

43

8

Yunara

60.0%

20.5%

1.8%

45

9

Gnar

59.3%

12.3%

11.9%

27

10

Xin Zhao

58.6%

13.2%

14.6%

29

11

Rakan

57.6%

15.1%

4.6%

33

12

Nautilus

56.0%

22.8%

19.2%

50

13

Lee Sin

55.8%

19.6%

25.1%

43

14

Jayce

54.1%

16.9%

17.8%

37

15

Seraphine

53.7%

18.7%

16.4%

41

16

Ashe

52.6%

17.3%

4.1%

38

17

Syndra

52.3%

20.1%

35.2%

44

18

Ambessa

52.2%

21.0%

10.1%

46

19

Ezreal

52.1%

21.9%

17.8%

48

20

Vi

51.5%

15.1%

57.1%

33

21

Jhin

51.4%

16.0%

9.6%

35

22

Camille

50.0%

12.8%

10.5%

28

23

Pantheon

48.5%

15.1%

10.1%

33

24

Jarvan IV

47.8%

21.0%

35.6%

46

25

Akali

46.7%

13.7%

33.3%

30

26

Qiyana

45.9%

16.9%

42.0%

37

27

Renata Glasc

45.5%

15.1%

24.2%

33

28

Wukong

45.2%

19.2%

17.3%

42

29

Milio

44.4%

16.4%

2.7%

36

30

Viktor

44.2%

19.6%

8.7%

43

31

Lucian

43.9%

18.7%

15.1%

41

32

Kalista

42.9%

16.0%

7.8%

35

33

K'Sante

41.9%

19.6%

15.5%

43

34

Karma

41.5%

18.7%

8.7%

41

35

Alistar

38.2%

15.5%

4.6%

34

36

Rumble

36.2%

21.5%

20.5%

47

37

Ryze

34.3%

16.0%

8.2%

35

League of Legends Şampiyonları sayfasında, tüm League of Legends şampiyonları için Kazanma oranı, Hasar, Çoklu öldürme, Ekonomi, Çiftlik, Görüş, Harita kontrolü, Öldürme ve Hedefler gibi ölçütleri içeren temel istatistikleri içeren bir tablo bulacaksınız. Bu sayede her bir şampiyonun güçlü yönlerini değerlendirebilir ve stratejinize uygun şampiyonları seçebilirsiniz.

Temel İstatistikleri Anlamak

Kazanma oranı gibi ölçütler, istikrarlı performansa sahip şampiyonların belirlenmesine yardımcı olur. Örneğin, yüksek Hasar ve Öldürme oranları bir şampiyonun savaştaki verimliliğini gösterirken, Çiftlik ve Ekonomi kaynak yönetimini yansıtır. Vizyon ve Harita kontrolü, bir şampiyonun oyunun haritasını kontrol etme ve takımı destekleme becerisini gösterir.

Tüm Şampiyonları Karşılaştırma

Tablo, tüm lol karakterlerinin istatistiklerini karşılaştırmanızı sağlayarak farklı oyun tarzları için en iyi şampiyonlar hakkında fikir verir. En iyi League of Legends şampiyonlarını seçmek istiyorsanız, yüksek Öldürme veya Hedef istatistiklerine sahip olanlara odaklanın. Bu veriler, performanslarını geliştirmeyi amaçlayan her oyuncu için çok önemlidir.

Güncel Metadaki En İyi Şampiyonlar

Genel olarak, bu tabloyu kullanmak, mevcut metada hangi en iyi lol karakterlerinin iyi performans gösterdiğini ve maç kazanmaya nasıl katkıda bulunabileceklerini belirlemenize yardımcı olur.

Şampiyon İstatistiklerini Analiz Etme

Tablo, tüm league of legends karakterlerinin kolay bir şekilde karşılaştırılmasına olanak tanıyarak başarı için çok önemli olan performans göstergelerini vurgular. Hasar, Çiftlik ve Görüş gibi istatistiklere odaklanan oyuncular, belirli maç ihtiyaçlarına göre hangi en iyi lol şampiyonlarını seçecekleri konusunda bilinçli kararlar verebilirler. İster yüksek hasarla koridorda hakimiyet kuracak bir şampiyon, ister Harita kontrolü ve Hedefler konusunda başarılı bir karakter arıyor olun, bu araç size stratejik oyun için gerekli verileri sağlar.

Oyun Tarzınız İçin En İyi Şampiyonları Seçmek

Mevcut metada avantaj elde etmek isteyen oyuncular için istatistik tablosu paha biçilmez bir kaynaktır. Oyuncular, lol karakterlerinin istatistiklerine odaklanarak hangi şampiyonların belirli rollerde öne çıktığını kolayca belirleyebilir. İster çoklu öldürmelere ister takım hedeflerini geliştirmeye odaklanın, bu istatistikleri stratejik olarak kullanmak oyununuzu geliştirmenize yardımcı olabilir.