Passion UA pokonał ARCRED w Perfect World Shanghai Qualifier RMR

W emocjonującym spotkaniu Passion UA pokonało ARCRED w Perfect World Shanghai RMR Closed Qualifier B, obejmując prowadzenie 2-1, podczas gdy ARCRED spadło do 1-2. Passion UA jest o krok od awansu do RMR, a do rozegrania pozostał już tylko jeden mecz BO3.

Wyjątkowość tego zwycięstwa polega nie tylko na intensywnej rywalizacji, ale także na tym, że Passion UA wykazało się niesamowitą wolą zwycięstwa, udając się odwrócić losy meczu po słabym początku.

Trudna podróż Passion UA na Mirage'u

Mecz rozpoczął się na mapie Mirage, gdzie ARCRED od samego początku przejęło inicjatywę, wygrywając sześć rund z rzędu. Wyglądało na to, że gra będzie pod ich kontrolą, ale Passion UA zdołało zdobyć trzy rundy w obronie, kończąc pierwszą połowę rozczarowującym wynikiem 3-9. Nie załamało to jednak drużyny i w drugiej połowie rozpoczęła się ich niesamowita walka o zwycięstwo.

ARCRED rozpoczęło drugą połowę od zwycięstwa w rundzie pistoletowej, zwiększając swoją przewagę. Ale Passion UA pokazało swoją siłę, zdobywając trzy, a następnie sześć rund z rzędu, pozostawiając przeciwnikom tylko dwie. W ten sposób wynik wynosił 12-12 i mecz przeszedł do rund dodatkowych.

Pierwsza seria rund dodatkowych zakończyła się remisem, ale w drugiej Passion UA, grając w obronie, zdołało zdobyć trzy rundy z rzędu. W ostatniej rundzie ataku byli w stanie umocnić swój sukces, kończąc mecz wynikiem 19-17. Wyróżnili się jambo i fear z Passion UA z ocenami odpowiednio 7,0 i 6,7.

Wnioski

Ta wygrana pozwoliła Passion UA awansować na 2-1 w turnieju i kontynuować walkę o miejsce w RMR. Biorąc pod uwagę trudność ich podróży, zwycięstwo to pokazuje, że zespół jest w stanie poradzić sobie z presją i znaleźć rozwiązania nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Znajdują się teraz w korzystnej sytuacji, aby awansować dalej w turnieju.