Orquestra do Maestro стала останнім учасником Gamers Club VALORANT

Challengers League Brasil 2024. У минулу неділю бразильська команда Orquestra do Maestro здобула перемогу над SAGAZ, що привело їх до VALORANT Challengers 2024 Brazil: Split 1. Таким чином, бразильська команда стає останнім учасником майбутнього змагання.

Orquestra do Maestro розпочала серію з домінуючим стартом. Після першого тайму на карті Haven команда вела з рахунком 9:3, проте їхній суперник зміг зробити камбек і перевернути карту. Хоча матч тримав у напрузі до останнього, OdM змогли вирулити ситуацію і здобути першу перемогу в додатковому часі.

На карті Lotus команда продовжила проявляти стабільність. Після кількох обмінних раундів у першому таймі Orquestra do Maestro зайшли в смак і закрили карту з рахунком 13:8. У третій карті SAGAZ продемонстрували стабільну гру, зберігши рівний рахунок у першій половині, а вдруге взагалі продемонстрували відмінну атаку, що допомогло їм здобути першу перемогу в серії матчів.

Четверта карта завершилася для Orquestra do Maestro легкою перемогою, загальна домінування в першій половині гри і вдруге, допомогли команді досягти перемоги, закривши фінальну зустріч з рахунком 3:1.

Після завершення кваліфікацій Orquestra do Maestro приєдналися до дев'ятьох інших команд, разом з якими виступлять на Gamers Club VALORANT Challengers League Brasil 2024, який розпочнеться 13 лютого.