9z Team зіграє на ESL Pro League Season 18

Кіберспортивний клуб 9z Team став переможцем відбору на ESL Pro League Season 18 для Південної Америки. Колектив отримав квоту на чемпіонат.

У фіналі відбору аргентинська команда перемогла 00NATION. Також на своєму шляху вона перемогла Age Sports, Meta Gaming та BESTIA.

В рамках EPL S18 візьмуть участь 32 колективи, включаючи 15 клубів-партнерів, 3 команди з рейтингу ESL та 14 переможців різних відбіркових турнірів. Загальний призовий фонд чемпіонату складатиме $850 тис. Якщо ви хочете бути в курсі останніх новин про змагання, ви можете слідкувати за ними за посиланням.

Відбіркові на EPL S18 для Південної Америки проходили з 10 по 13 липня онлайн. Колективи розіграли слот на LAN. З результатами відбору можна ознайомитися тут.