Paper Rex odniósł pierwsze zwycięstwo na VCT Pacific 2024, etap 1, d4v41: "Nie zamierzamy się zatrzymywać"

Zespół Paper Rex odniósł swoje pierwsze zwycięstwo na turnieju VCT Pacific 2024 Stage 1. Wczorajsze zwycięstwo nad T1 wynikiem 2-0 wyróżnia się wśród ich ostatnich osiągnięć, a gracz d4v41, reprezentujący zespół, podzielił się swoimi wrażeniami w wywiadzie dla portalu Sportskeeda.

d4v41 zauważył, że mecz był nieco niestabilny, ale cieszy go fakt, że udało im się pokonać wyzwanie. Pomimo drobnych błędów w trakcie gry, zespół pewnie idzie naprzód.

Dla nas każdy moment tego zwycięstwa był ważny. Powrót Jinggg po przerwie dał nam dodatkowe pewności siebie, i udało nam się przezwyciężyć niestabilność w grze.

W swoim wywiadzie podkreślił również, że pomimo udanych występów na wcześniejszych turniejach, zespół nie traci głodu do zwycięstw.

Nie zamierzamy się zatrzymywać. Mamy jeszcze gdzie się rozwinąć, i dążymy do tego.

Mimo ograniczonych możliwości przygotowań z powodu przerwy po Masters Madrid, Paper Rex prezentuje imponujący poziom gry, podkreślając swoją siłę i adaptacyjność.

Następnym wyzwaniem dla drużyny będzie mecz z Gen.G, który już stał się tradycyjnym rywalem na tym turnieju. Gracz d4v41 zadeklarował gotowość do walki o miejsce na Masters Shanghai.