Wyniki trzeciego dnia rozgrywek w grupach C i D w ESL Pro League Season 20

Zakończył się trzeci dzień rozgrywek ESL Pro League Season 20 w grupach C i D, w ramach którego rozegrano 6 spotkań, a także dwa ostatnie. W rezultacie Liquid i Vitality zostały wyeliminowane w playoffach, ale turniej wciąż trwa i z każdym dniem staje się coraz bardziej interesujący.

Pierwszą mapą był Ancient, gdzie Liquid pokazało dobrą grę i zakończyło połowę wynikiem 8-4. A w drugiej po prostu po mistrzowsku doprowadzili grę do końca, kończąc ją wynikiem 13-7.

Drugi był Dust 2, gdzie Virtus Pro spisało się jeszcze gorzej, zdobyli tylko 3 rundy w pierwszej połowie, kończąc ją wynikiem 9-3. W drugiej połowie również zdobyli 3 rundy i zakończyli mecz wynikiem 13-6.

Pierwszą mapą meczu było Vertigo, gdzie FURIA sensacyjnie rozpoczęła mapę z wynikiem 7-2, a następnie zakończyła połowę z wynikiem 7-5. Jednak w drugiej połowie ich gra w ogóle się nie układała i oddali 8 rund z rzędu.

Drugą mapą był Dust 2, gdzie sytuacja była jeszcze gorsza, gdzie FURIA zdobyła tylko 3 rundy w pierwszej połowie i zakończyła ją 3-9. W drugiej połowie również nie zdobyli żadnych rund i przegrali mapę wynikiem 13-3.

Pierwszą mapą meczu był Ancient, gdzie drużyna coldzery miała niesamowity występ i zakończyła połowę z wynikiem 9-3 na swoją korzyść, a w drugiej połowie po prostu doprowadzili grę do końca.

Na drugiej mapie Vertigo, ENCE zaskakująco pokazało niesamowitą wydajność w pierwszej połowie, kończąc ją wynikiem 9-3, w drugiej połowie RED Canids próbowało wrócić, ale nie udało im się i przegrali wynikiem 13-6.

Trzecią mapą był Anubis, gdzie HEN1 miał niesamowity mecz z 20 zabójstwami w jednej połowie, co jest niewiarygodne. W drugiej połowie miał tylko 3 zabójstwa w 9 rundach, ale nie miało to większego znaczenia i wygrali 13-8.

Pierwszą mapą meczu był legendarny Anubis, gdzie tym razem Fnatic nie miało szczęścia i przegrało 13-4. Drugą mapą był Mirage, gdzie pierwsza połowa była wyrównana z wynikiem 6-6, ale w drugiej połowie BIG po prostu zdominowało i zakończyło obronę wygrywając wszystkie 7 rund z rzędu.

MOUZ źle rozpoczął turniej i nie podchodził do meczu jako faworyt, było to widoczne na pierwszej mapie Vertigo, gdzie grali dobrze w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie po prostu wypadli z mapy i przegrali 8 rund, wygrywając 1, a mapa zakończyła się na ich korzyść z wynikiem 13-8.

Drugą mapą był Nuke, gdzie Complexity świetnie się broniło, wygrywając 9 rund, na co MOUZ nie było w stanie dobrze odpowiedzieć i ostatecznie przegrało z wynikiem 13-6, tym samym sensacyjnie wpadając do siatki ostatniej szansy.