Wyniki meczów zamykających grupę B podczas CCT Global Finals 2024

W meczach zamykających grupę B spotkały się fnatic vs GamerLegion oraz ENCE vs fnatic. Zwycięzca pierwszego meczu kwalifikuje się do fazy playoff, podczas gdy przegrany drugiego meczu zostaje wyeliminowany z turnieju na miejscach 9-13.

fnatic vs. GamerLegion

Mecz rozpoczął się od Ancient, które jest szczytem GamerLegion i nie bez powodu, rozpoczęli go od dominacji, ale nie trwało to zbyt długo, osiągając wynik 6-2, fnatic zdobyło kilka rund i ostatecznie połowa zakończyła się wynikiem 5-7, na korzyść ich przeciwników. Druga połowa była stosunkowo wyrównana, chociaż wyglądało na to, że fnatic będzie w stanie doprowadzić do dodatkowych rund, ale GamerLegion byli silniejsi i zdobyli mapę z wynikiem 13-11.

Image
Image

Anubis, druga mapa, która była już szczytem dla fnatic i była pod ich dyktando, GamerLegion zaczął dobrze w pierwszej połowie, ale ich przeciwnicy byli w stanie wygrać kluczowe rundy i ostatecznie odwrócili połowę na swoją korzyść, kończąc ją wynikiem 7-5. Druga połowa nie była tak różowa dla GamerLegion, zaczęła się 11-5 dla fnatic, ale ich przeciwnicy byli w stanie zdobyć kilka rund, ale to ich nie uratowało i fnatic odzyskało, wynik 13-8 i 1-1 na kartach, przechodząc do ostatniej trzeciej karty.

To był Mirage, nieśmiertelny klasyk, pierwsza połowa była rutynowa dla fnatic, ponieważ GamerLegion pokazał najwyższą klasę, biorąc 9 rund i tracąc tylko 3, po tym trudno jest rozpocząć powrót, prawda? Ale fnatic tak nie myślało i zaczęło zdobywać rundy, można by pomyśleć, że na trzeciej mapie zaczną się dodatkowe rundy, ale GamerLegion mogło pokazać, że zdominowali pierwszą część mapy nie bez powodu, ostatecznie wygrywając z wynikiem 11-13 i wygrywając serię 2-1.

MVP całego meczu został blameF z oceną 6,9, choć jego drużyna przegrała, ale pokazuje to, że do zwycięstwa zabrakło im niewiele.

© This photo is copyrighted by ESL.

ENCE vs. fnatic

Mieliśmy już taką konfrontację w tym turnieju i fnatic pokonało ENCE 2-0, ciekawe czy coś się zmieniło?

Pierwszą mapą był Anubis, który był szczytem ENCE ostatnim razem, gdy fnatic wygrało go 13-8, ale teraz wszystko jest lustrzanym odbiciem. Połowa rozpoczęła się od całkowitej dominacji, nie pozostawiając szans fnatic, ENCE po prostu zajęło połowę 11-1. W drugiej fnatic próbowało zdobyć rundy, ale ENCE potrzebowało tylko dwóch rund, aby wygrać mapę i tak się stało. ENCE wygrało mapę z wynikiem 13-8.

Drugą mapą był Ancient, który był szczytem fnatic, na nim drużyny były dość równe i widać to w pierwszej połowie, podczas której wyrównali i zakończyli z wynikiem 6-6. Ale w drugiej, kiedy fnatic przeszedł na stronę KT, po prostu zdmuchnęli ENCE z mapy i zdobyli 6 rund z rzędu i zdobyli mapę z wynikiem 13-8 na ich korzyść. To sprawiło, że wynik w meczu wynosił 1-1.

Image
Image

Przechodząc do trzeciej mapy, którą był Dust II, w pierwszej połowie gra rozpoczęła się od przewagi 4-0 dla fnatic, ale ENCE było w stanie zdobyć rundy i objęło prowadzenie 6-6 w pierwszej połowie. W drugiej połowie gra była wyrównana, najpierw ENCE zdobyło 3 rundy, potem straciło 4, a następnie doszło do wymiany rund, fnatic miało szanse na wygraną, brakowało im 1 rundy, ale ENCE zostało przeniesione do dodatkowych rund.

W dodatkowych rundach ENCE zdobyło 2 rundy i przegrało 1, zmieniając strony również zdobyli 2 rundy i przegrali jedną, a następnie wygrali mapę 16-14 i mecz 2-1.

MVP meczu został hades z ratingiem 6.7.

W wyniku tej grupy GamerLegion z wynikiem 2-0 i ENCE z wynikiem 2-1 przechodzą do playoffów. Fnatic i Gaimin Gladiators opuszczą turniej. Mecze otwarcia grupy C rozpoczną się dzisiaj