kONO.ECF wygrało turniej United21 League Season 16

Ukraińska organizacja kONO wygrała turniej United21 League Season 16, zarabiając 6 000 dolarów, w playoffach wyprzedziła takie drużyny jak EnterpriseVerdantEXO, a w wielkim finale pokonała UNiTY 2-0.

Sama konfrontacja odbyła się na dwóch mapach Dust2 pic kONO oraz Anubis pic UNiTY. Na Dust2 kONO pokazało całkowitą dominację nad przeciwnikiem wygrywając pierwszą połowę 9-3. Po zmianie stron i przejściu do ataku, kONO zdobyło cztery rundy z rzędu i wygrało pierwszą mapę 13-3.

Druga mapa, Anubis, już napotkała opór ze strony przeciwników. W pierwszej połowie kONO zdobyło 4 rundy z rzędu, a po wymianie 3 rund z przeciwnikami i zdobyciu dwóch kolejnych, ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7-5 na korzyść kONO. W drugiej połowie przeciwnicy byli bliscy załamania i zdobyli 5 rund z rzędu, ale kONO postanowiło im na to nie pozwolić i zdobyło cztery z rzędu, wygrywając mapę wynikiem 13-10, a mecz wynikiem 2-0.

Najlepszym graczem meczu był Artem "kensizor" Kapran, który pokazał świetną grę, a jego ocena 7,3 to potwierdza. Ale z dokładnie taką samą oceną w drużynie kONO jest Denis "amster" Liashenko.

Również kONO bierze teraz udział w turnieju ITES Vernal, w którym są 2-0 w grupie. W samym turnieju bierze udział 16 drużyn, które walczą o 15 000 dolarów i 2 miejsca na ITES Final.