HEROIC pojechał na IEM Rio 2024

HEROIC pokazało swoje umiejętności i wytrzymałość, pokonując Falcons 2:0 w finale dolnej siatki halowych kwalifikacji do IEM Rio 2024. Mecz został rozegrany na mapach Mirage i Dust 2, gdzie HEROIC zdołało odnieść solidne zwycięstwo, wygrywając 13:9 na Mirage i 13:6 na Dust 2.

Dzięki porażce Falcons przedłużyli swoją passę przegranych do 4 z rzędu. Co nie jest zbyt przyjemne, biorąc pod uwagę ostatnie plotki o dołączeniu NiKo do składu.

Szczegóły meczu

• MVP meczu: degster (HEROIC) z oceną 8.0
  • EVP meczu: Nertz (HEROIC) z oceną 7,5.

Obie mapy były dość intensywne. Ale w każdej połowie na każdej mapie HEROIC byli silniejsi i wyglądali na świeższych i fajniejszych. Na drugiej mapie cała połowa zakończyła się wynikiem 8-4 na ich korzyść, co jest pewne, biorąc pod uwagę wybór przeciwnika.

O IEM Rio 2024

IEM Rio 2024 to jeden z największych turniejów sezonu, odbywający się w dniach 7-13 października w Rio de Janeiro w Brazylii. Turniej, organizowany przez ESL, będzie miał łączną pulę nagród w wysokości 250 000 USD. Zwycięzca otrzyma 100 000 dolarów i kwalifikację do IEM Katowice 2025. Turniej jest również okazją dla drużyn do zdobycia ważnych punktów, aby zakwalifikować się do Intel Grand Slam.

• 5-6 miejsce: $10,000

HEROIC dołączy teraz do innych drużyn, które już zakwalifikowały się do IEM Rio i będą nadal rywalizować o główną nagrodę.

Dzięki temu IEM Rio 2024 jest jednym z najbardziej oczekiwanych turniejów sezonu, w którym najlepsze drużyny na świecie będą rywalizować o prestiżowy tytuł i imponującą pulę nagród.