FURIA rozpoczyna rozgrywki od zwycięstwa nad Falcons w ESL Pro League S20

FURIA pewnie rozpoczęła swój występ w ESL Pro League S20, pokonując Falcons 2-1. Pomimo trudnej rywalizacji, FURIA pokazała swoją gotowość do turnieju, demonstrując doskonałą grę taktyczną i umiejętności indywidualne.

Po pierwsze, FURIA stała się trzecią brazylijską drużyną, która zwycięsko rozpoczęła turniej, co umacnia pozycję brazylijskich drużyn na światowej scenie CS-a. Dodaje to więcej intryg do przyszłych gier FURII, ponieważ są oni wyraźnie zdeterminowani, aby walczyć o wysokie pozycje w turnieju.

Przebieg meczu

Mecz rozpoczął się na Nuke'u, gdzie FURIA szybko objęła prowadzenie, prowadząc 6:0 w pierwszej połowie. Jednak Sokoły nie poddały się i chociaż Duńczycy zmniejszyli lukę, mecz zakończył się zwycięstwem FURII 13:10.

Na drugiej mapie, Anubis, sytuacja stała się bardziej skomplikowana dla Brazylijczyków. Falcons, zainspirowani grą Álvaro „SunPayus” García, byli w stanie odwrócić losy meczu, wygrywając pierwszą połowę 7:5 i kontynuując skuteczne ataki. Duńczycy wyrównali wynik na kartach, wygrywając 13:10.

Decydująca mapa, Dust2, ponownie przyniosła sukces FURII. Zaczęli od dobrej obrony, wygrywając pierwszą połowę 8:4, a następnie utrzymali przewagę po zmianie stron, kończąc mapę wynikiem 13:9. Gabriel „FalleN” Toledo i jego drużyna odnieśli ważne zwycięstwo w serii.

Podsumowanie

Wynik ten stawia FURIĘ w meczu kwalifikacyjnym playoffów ESL Pro League S20, gdzie spotkają się z Vitality. Mecz odbędzie się w czwartek, a zwycięzca tego spotkania zakwalifikuje się do playoffów turnieju.