BIG i VP zakwalifikowały się do playoffów ESL Pro League Season 20

Ostatnie mecze czwartego dnia rozgrywek ESL Pro League Season 20 w grupach C i D dobiegły końca, a FURIA i BIG zakwalifikowały się do play-offów turnieju. Wyniki sprawiają, że FURIA i VP są o krok bliżej awansu do play-offów.

Pierwszą mapą był Ancient, na którym BIG pokazało dobrą grę, kończąc połowę wynikiem 8-4 dla ataku. W drugiej połowie po wygranej rundzie pistoletowej oddali serię 5 rund, ale i tak udało im się zakończyć mecz wynikiem 13-10.

Drugą mapą było Vertigo, gdzie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6-6. W drugiej połowie Complexity było silniejsze i wygrało kluczowe rundy, a mimo to zdołało wygrać wynikiem 13-11.

Trzeci był Dust 2, gdzie BIG po prostu wyeliminowało przeciwnika, pokazując niesamowitą grę i zakończyło połowę wynikiem 11-1. W drugiej połowie po prostu doprowadzili grę do końca i po mistrzowsku wygrali z wynikiem 13-1.

Pierwszą mapą był Ancient, gdzie ATOX sensacyjnie pokazało dobrą grę i zakończyło połowę wynikiem 11-1. W drugiej połowie ENCE było w stanie zgarnąć dwa razy więcej niż w pierwszej, ale to wciąż było dla nich za mało i przegrali wynikiem 13-3.

Drugi był Nuke, gdzie ENCE kontynuowało niszczenie, gdzie ATOX zdołało zdobyć siedem rund z rzędu w pierwszej połowie i zakończyło połowę wynikiem 8-4. W drugiej połowie udało im się zdobyć drugą serię pięciu rund i sensacyjnie wygrali z wynikiem 13-6.

Pierwszą mapą meczu był Dust 2, gdzie gra była wyrównana w obu połówkach, gdzie mapa ostatecznie nie mogła zakończyć się bez większej ilości rund. Obie drużyny rozegrały połówki 6-6 i doprowadziły do nich, gdzie FURIA okazała się silniejsza i zakończyła mapę wynikiem 16-14.

Drugą mapą było Vertigo, gdzie dali trochę walki w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie zrobili coś niewiarygodnego i udało im się wygrać wszystkie 8 rund ataku i zakończyć mecz wynikiem 13-8.

Trzecią mapą był Mirage, gdzie pierwsza połowa była wyrównana i odpowiednio zakończyła się wynikiem 6-6, ale druga połowa była inna, gdzie VP pokazało świetną obronę i zdołało wygrać wynikiem 13-7.

Image
Image

Następne mecze

BIG przeszło do pierwszej rundy playoffów po solidnym zwycięstwie, podczas gdy Complexity przeszło do półfinału ostatniej szansy po porażce. ATOX również zakwalifikowało się do półfinałów siatki ostatniej szansy, podczas gdy ENCE sensacyjnie opuściło turniej na ostatnim miejscu.