B8 zwyciężył w Elisa Invitational Spring 2024

Ukraińska organizacja B8 odniosła zwycięstwo na Elisa Invitational Spring 2024. W finale zmierzyli się z Sashi i pokonali ich wynikiem 2-1. B8 otrzymało od Elisy 10 000 dolarów i zaproszenie na turniej LAN, którego szczegóły nie są jeszcze znane.

Nuke

Nuke był szczytem B8, ponieważ zaczęli po stronie CT, ze względu na fakt, że ta mapa jest silna dla strony CT, B8 zakończyło połowę z wynikiem 10-2, pokazując dominację nad przeciwnikiem. Po zmianie stron Sashi zaczęło zdobywać rundy, ale B8 wciąż było w stanie przycisnąć swoich przeciwników i wygrać pierwszą mapę 13-9

Ancient

To był szczyt Sashi i zdominowali go, całkowicie niszcząc B8 w pierwszej i drugiej połowie, kończąc pierwszą połowę 9-3 i kończąc mapę 13-6.

Image
Image

Mirage

Trzecia mapa to miejsce, w którym wybuchła prawdziwa bitwa między obiema drużynami. W pierwszej połowie Sashi zdominowało przeciwnika po stronie CT, kończąc 8-4. Po zmianie stron B8 zaczęło zdobywać rundy i obracać grę na swoją korzyść, szybko zdobywali rundy. Sashi zdobył tylko 2 rundy w drugiej połowie, mapa zakończyła się 13-10 i wygraną 2-1 dla B8 na kartach.

MVP turnieju

Najlepszym graczem był npl z B8, który wygrał ten turniej, jego ocena to 6.8 na 17 mapach

© This photo is copyrighted by VaKaRm.

Drabinka turnieju

B8 przebrnęło przez etap szwajcarski z wynikiem 3-2 i awansowało do playoffów, gdzie w drodze do wielkiego finału pokonało następujące drużyny: MOUZ NXTSampiRebels i Sashi

Image
Image

Następny mecz B8 odbędzie się jutro w RES European Series 4, gdzie zagrają przeciwko Zero Tenacity o miejsce w playoffach