B8 pokonało Monte, awansując tym samym do wielkiego finału CCT Season 2 European Series 5

B8 awansowało do wielkiego finału CCT Season 2 European Series 5 pokonując Monte w półfinale, wcześniej pokonując takie drużyny jak MOUZ NXT i Illuminar.

Pierwsza karta, Mirage, należała do Monte. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się wynikiem 6-6. Ale w drugiej połowie Monte zdominowało swojego przeciwnika, wygrywając kartę 13-8.

Na drugiej mapie Nuke wybór grupy był B8. W pierwszej połowie gra ponownie była stosunkowo wyrównana, ale przewaga jednej rundy była po stronie Monte. Po drugiej stronie B8 przeszło do defensywy i zdominowało mapę, wygrywając połowę 8-4 i mapę 13-11.

Trzecią decydującą mapą był Ancient, gdzie przez pierwszą połowę atak B8 pokazał świetną grę, kończąc połowę z przewagą 4 rund. W drugiej połowie obrony wszyscy również pokazali dobrą grę i wygrali mapę wynikiem 13-7, a mecz wynikiem 2-1 na swoją korzyść.

Daniil "headtr1ck" Valitov był najlepszym graczem tego spotkania z oceną 6,5.

© This photo is copyrighted by PGL.

Teraz B8 musi czekać na zakończenie meczu Permitta vs. 3DMAX. Drużyny będą walczyć o 22.000 i tytuł zwycięzcy CCT Season 2 European Series 5, a także punkty CCT, aby otrzymać zaproszenie do CCT Global Finals.