B8 awansował do ćwierćfinału CCT Season 2 Europe Series 2, pokonując KOI

B8 pewnie pokonało KOI wynikiem 2-0 i awansowało do ćwierćfinałów CCT Season 2 Europe Series 2.

Bitwa rozpoczęła się na Anubisie, a B8 od razu pokazało swoje umiejętności i profesjonalizm, ale mimo to połowa zakończyła się wyrównanym wynikiem 6-6. W drugiej połowie walka była kontynuowana i zakończyła się takim samym wynikiem, zapewniając tym samym dogrywkę i dodając ciepła do meczu. B8 wygrało pierwszą dogrywkę wynikiem 16-14, biorąc pierwszą mapę na swoje barki.

Druga mapa Nuke, wybrana przez KOI, była podobna do Anubisa pod względem dominacji B8, ale trwała nadal i wygrali 9-3, dając sobie komfortową przewagę w drugiej połowie w ataku. Pomimo przegranej rundy pistoletowej, byli w stanie wygrać następną rundę i zakończyli mapę miażdżącym wynikiem 13-5, przegrywając z Inferno.

Dzięki temu zwycięstwu awansowali do ćwierćfinałów, gdzie zagrają ze zwycięzcą pary BLEED/Sampi. Swój kolejny mecz rozegrają 11 maja, gdzie będą kontynuować walkę o główną nagrodę w wysokości 22 000 dolarów.