3DMAX i TheMongolZ awansowali do półfinałów Skyesports Championship, gdzie spotkają się z liderami swoich grup

Półfinały Skyesports Championship będą ekscytującą bitwą, ponieważ Aurora i Eternal Fire zmierzą się z silnymi przeciwnikami. Zwycięstwo TheMongolZ 2-0 nad AMKAL było interesującym meczem turnieju, ponieważ mongolska drużyna potrzebowała 10 rund w drugiej połowie, aby wrócić z 10-3.

Jest to interesujące, ponieważ TheMongolZ będzie kontynuował swój występ, spotykając się z Eternal Fire w półfinale, co zapowiada się ekscytująco, ponieważ druga drużyna została najwyżej sklasyfikowana w grupie na LAN-ie w Indiach. W drugim półfinale 3DMAX spotka się z Aurorą po solidnym zwycięstwie nad ENCE.

TheMongolZ, pomimo bycia najwyżej sklasyfikowaną drużyną wśród uczestników, napotkało trudności w fazie grupowej, przegrywając z BLEED i PARIVISION. Jednak dzięki różnicy rund między BLEED i ENCE, wciąż dotarli do playoffów. W meczu otwarcia przeciwko True Rippers, mongolska drużyna była bliska porażki, przegrywając 11-6, ale po długiej przerwie technicznej udało im się odbić i wygrać 13-11.

W play-offach, pomimo komfortowego zwycięstwa na pierwszej mapie, AMKAL zamierzało zamknąć Mirage'a po pierwszej połowie 9-3. Ayush „mzinho” Batbold pokazał świetną grę po stronie CT, pomagając TheMongolZ odebrać to zwycięstwo, zdobywając 10 rund po stronie CT.

W drugim półfinale 3DMAX zdominowało ENCE na Dust2. Lucas „Lucky” Chastang zdobył 20 fragów i 117 ADR, co doprowadziło do zwycięstwa 13-5, zapewnionego wynikiem 6-0 w drugiej połowie.

Te wydarzenia są ważne, ponieważ półfinały zapowiadają się na napięte i pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ciekawe mecze i nieoczekiwane wyniki sprawiają, że Skyesports Championship jest turniejem, który warto śledzić, zwłaszcza po wydarzeniach, które miały miejsce pierwszego dnia.