TYLOO покидає VALORANT China Evolution Series Act 2: Selection - результати третього групового дня

Другий матч третього групового дня турніру VALORANT China Evolution Series Act 2: Selection завершився. У зустрічі TYLOO та FunPlus Phoenix перші виявились слабшими та поступилися з рахунком 0:2. У підсумку TYLOO посідають четверте місце у своїй групі і залишають чемпіонат.

Команда TYLOO брала участь у обох турнірах серії VALORANT China Evolution. На першому турнірі їй було надано пряме запрошення, але вони посіли 7-8 місце. Через це, на VALORANT China Evolution Series Act 2: Selection, їм довелося пройти відкриті кваліфікації. Однак другий виступ також завершилися невдачею, колектив програв обидва матчі та залишає турнір на 7-8 місці, отримавши $1,324 та 100 EVO Points.

Результати групового етапу після третього дня

TYLOO друга команда, яка покинула турнір, першим колективом став Royal Never Give UP, який поступився Trace Esports, детальніше про це в попередньому нашому матеріалі.

Турнір VALORANT China Evolution Series Act 2: Selection проходить з 20 по 28 жовтня. Протягом восьми днів 8 китайських команд змагаються за призовий фонд у розмірі понад 38 тисяч доларів, а також EVO Points, за допомогою яких найкращі команди отримають запрошення на фінальний турнір, де будуть розіграні місця у VCT China League.