Odd 1 OUT -  покинула турнір, G2 Gozen в гранд фіналі VCT Game Changers: EMEA Series 2 2023

Odd 1 OUT - покинула турнір, G2 Gozen в гранд фіналі VCT Game Changers: EMEA Series 2 2023

Завершився ще один ігровий день турніру VCT Game Changers: EMEA Series 2 2023, після якого команда Odd 1 OUT покинула змагання, а G2 Gozen, перемігши у фіналі верхньої сітки, пройшла до гранд фіналу.

У зустрічі між G2 Gozen та Acend Rising, G2 Gozen була явним фаворитом як за статистикою, так і за прогнозами фанатів. Завдяки своїм вражаючим результатам на попередніх етапах турніру, вона здобула значний авторитет у глядачів, що робило їх головними кандидатами на перемогу.

Результат G2 Gozen та Acend Rising

Матч не минув без проблем для G2 Gozen. Перша мапа Split була виграна “чорно-білими”, що не скажеш про другу мапу Ascent, де Acend Rising змогли зібратись з думками та показати достойний результат, вигравши мапу з рахунком 13:8. Третя і вирішальна мапа була самою напруженою як для колективів, так і для глядачів. У першій частині матчу "фіолетові" домінували на мапі, але G2 Gozen все ж таки зробила камбек із рахунком 6:10 та виграли зустріч 13:10 та здобула для себе місце у гранд фіналі турніру. В свою чергу Acend Rising падають у нижню сітку турніру.

Паралельна зустріч Futbolist Female та Odd 1 OUT була сповненою інтригою, команди не зустрічались між собою за останні 6 місяців, а матч був важливими для обох команд.

Результат Futbolist Female та Odd 1 OUT

Переможець у матчі був визначений за допомогою усіх трьох мап, на кожній з яких рахунок був 13:9, проте змінювався колектив, який мав цих 13 раундів. Futbolist Female була колективом, який зумів виграти дві мапи з трьох та пройти у фінал нижньої сітки.

Попри те що Odd 1 OUT програли, Thy "Thykuza" Truong за свої старання стала MVP матчу, а команда зайняла 4 місце та отримала 2 500 € і 30 EMEA Points.

Слідкувати за фіналом нижньої сітки та гранд фіналом турніру VCT Game Changers: EMEA Series 2 2023 ви можете на нашому сайті. Тут ви знайдете детальну статистику команд, розклад майбутніх матчів та вбудований плеєр прямих трансляцій, що дозволить вам насолодитися захоплюючими змаганнями на живо. Не пропустіть шанс стежити за емоційними поєдинками та підтримувати своїх улюблених команд у їхньому шляху до чемпіонства!