Acend Rising другий гранд-фіналіст VCT 2023: Game Changers EMEA Series 3

Команда Acend Rising стала другим учасником гранд-фіналу VCT 2023: Game Changers EMEA Series 3, перемігши у фіналі нижньої сітки команду Team Falcons Vega, з рахунком 3 : 2. Програвша команда посідає третє місце, а переможець зіграє проти BBL Queens за останнє європейське місце на VALORANT Champions Tour 2023: Game Changers Championship.

У фіналі нижньої сітки зустрілися Team Falcons Vega проти Acend Rising. Перші дебютують в Game Changers, пройшовши сюди через Contenders лігу, команда змогла вибороти вихід з групи та потрапити до фіналу нижньої сітки, програвши у фіналі верхньої непереможним на цій події BBL Queens. Другі вже програвали їм з рахунком 1 : 2 у верхній сітці, через що опинилися в нижній.

У цій зустрічі обидва колективи показали свій найкращий виступ, і гра була дуже важкою для кожної команди. Матч завершився після п'яти мап перемогою Acend Rising з рахунком 3 : 2 (Split 13:5, Bind 13:4, Fracture 13:4, Lotus 11:13, Ascent 13:7). Завдяки цій перемозі Acend Rising пройшла до гранд-фіналу і продовжить боротьбу за кваліфікацію на чемпіонат світу, тоді як Team Falcons Vega покидає турнір.

Нагадуємо, що плей-офф стадія відбувається з 3 по 8 жовтня, в останній день пройде гранд-фінал, де команда Acend Rising змагатиметься з BBL Queens у форматі до трьох перемог за чемпіонський титул та останнє європейське місце на VALORANT Champions Tour 2023: Game Changers Championship.

VALORANT Champions Tour 2023: Game Changers Championship відбудеться з 28 листопада по 3 грудня у місті Сан-Паулу, Бразилія. Організатором виступає компанія RIot Games, а подія пройде на арені Arena CBLOL. Участь візьмуть вісім команд з різних куточків світу, які змогли кваліфікуватися, змагатимуться за звання чемпіона світу та призовий фонд. Наразі докладної інформації про призовий фонд ще немає. Тамтого року призовий фонд склав 500 тисяч доларів.