Weibo Gaming перемогли Dplus KIA з рахунком 2:1 на Worlds 2024
  • Results

• 15:51, 13.10.2024

Weibo Gaming здивували глядачів, здобувши перемогу над Dplus KIA у напруженій серії, яка завершилася з рахунком 2:1. Цей матч привернув увагу не тільки завдяки напруженій боротьбі, але й тому, що для обох команд він був доленосним. Перемога в цій серії забезпечувала вихід у плей-офф, а поразка означала виліт з турніру.

Перемога Weibo стала особливо важливою, адже матч проходив у рамках вирішальної 2-2 сітки на Worlds 2024. В результаті цієї поразки Dplus KIA завершили свій шлях на турнірі з рахунком 2-3, тоді як Weibo продовжили виступ і пробилися в стадію плей-офф.

Хід серії: як розвивалася гра

У першій грі Dplus KIA взяли верх завдяки впевненій грі всіх членів команди. Kingen на Рамблі та ShowMaker на Ле Блан показали високий рівень виконання, дозволивши своїй команді контролювати карту і швидко захоплювати важливі об'єкти. Dplus закінчили матч з 6 Личинками безодні та 2 Баронами Нашора, не давши Weibo жодного шансу на камбек, здобули перемогу.

У другій грі Weibo Gaming змогли перехопити ініціативу. Tarzan на Брэнді став ключовим фактором успіху, раз за разом відкриваючи бійки для своєї команди. Тим часом Light на Езреалі стабільно наносив шкоди з бека, що дозволило Weibo завершити матч менш ніж за 30 хвилин. Dplus не змогли захопити жодного дракона і Личинок безодні, демонструючи повне домінування Weibo.

Вирішальна третя гра стала повторенням другої гри. Weibo Gaming все так само домінували над Dplus KIA, взявши 5 Личинок безодні та 1 Барона. Light знову продемонстрував чудову гру на Езреалі, завдавши понад 27 тисяч шкоди. Dplus намагалися повернутися, але Weibo утримали перевагу і завершили гру через 35 хвилин, вигравши серію 2:1.

Значимість перемоги Weibo

Ця перемога стала важливим кроком для Weibo Gaming, які, пройшовши в плей-офф, підтвердили свої претензії на високі позиції на Worlds 2024. Успіх проти досвідченого суперника, як Dplus KIA, підкреслює їх готовність до боротьби за титул. Тим часом для Dplus KIA цей матч став кінцем шляху на турнірі, і вони завершили свій виступ з підсумковим результатом 2-3.