Live аналітика четвертого матчу чвертьфіналу Gen.G vs FlyQuest
  • Results

• 16:05, 20.10.2024

Чвертьфінальний матч Worlds 2024 між Gen.G і FlyQuest став справжньою перевіркою для обох команд. У форматі bo5 кожна з п'яти карт приносила нові сюрпризи, і глядачі спостерігали за розвитком напруженої боротьби, де обидві команди боролися за право пройти до півфіналу. Від самого початку було зрозуміло, що жодна зі сторін не має наміру поступатися, що зробило кожну карту не менш захопливою, ніж попередню.

У підсумку переможцями цього напруженого протистояння стали Gen.G, які, здобувши вирішальну перемогу, забезпечили собі місце в півфіналі.

5 ГРА

Перемога Gen.G

Піки команд на 5 гру

П'ята гра чвертьфіналу Worlds 2024 між Gen.G і FlyQuest стала справжнім випробуванням для обох команд. Рахунок 2:2 піднімав ставки, адже переможець не лише здобував тріумф, а й гарантував собі місце в півфіналі. Гра почалася обережно - команди розуміли, що будь-яка помилка може коштувати їм виходу з турніру.

Цей матч був цікавий тим, що обидві команди вже показали себе як сильні суперники, але у фінальній грі на кону стояла не тільки перемога, а й можливість поборотися в півфіналі найбільшого турніру року.

Файти відбувалися головним чином на ключових об'єктах, таких як дракони і Барон Нашор. Gen.G зуміли домінувати в більшості цих сутичок, що поступово давало їм перевагу. FlyQuest намагалися втриматися на плаву, але доленосний бій на Бароні виявився вирішальним.

Вигравши ключовий тімфайт на Бароні, Gen.G отримали все необхідне для завершення гри та тріумфального завершення серії. Ця перемога відкрила їм шлях до півфіналу, де вони боротимуться за місце в гранд-фіналі Worlds 2024.

4 ГРА

Піки команд на 4 гру

Четверта карта чвертьфіналу Worlds 2024 між Gen.G та FlyQuest виявилася ключовою для обох команд. FlyQuest були за крок від перемоги, але Gen.G продемонстрували неймовірний супротив із самого початку гри, захопивши невелику перевагу, яку вони продовжували збільшувати в ході матчу.

Чому це важливо? FlyQuest були на крок від виходу до півфіналу, що додавало додатковий тиск на обидві команди. Gen.G було необхідно перемагати, щоб залишитися в грі, і це перетворило карту на справжнє протистояння за кожен об'єкт на карті.

Обидві команди зосередилися на контролі об'єктів, розуміючи їх важливість для результату гри. FlyQuest намагалися наздогнати суперників, але вирішальним моментом став тімфайт на Бароні Нашорі. Gen.G здобули перемогу в цій ключовій сутичці, що дало їм достатньо сили для завершення гри.

Ця перемога дозволила Gen.G зрівняти рахунок у серії до 2:2. Тепер все вирішиться на фінальній п'ятій карті, де визначиться, хто з команд пройде в півфінал.

3 ГРА

Перемога FlyQuest

Піки команд у 3 грі

Третя карта чвертьфіналу Worlds 2024 між Gen.G та FlyQuest виявилася однією з найбільш напружених у серії. Обидві команди почали обережно, але потім FlyQuest змогли вийти вперед, захопивши невелику перевагу. Незважаючи на тиск, Gen.G не здавалося, і до середини гри ситуація вирівнялася.

Чому це цікаво? Після впевненої перемоги Gen.G у другій грі, ця карта показала, наскільки збалансовані сили між командами. Боротися за кожен об'єкт на карті тримала глядачів у напрузі до самого кінця.

Мід-гейм виявився особливо важливим, оскільки обидві команди боролися за ключові об'єкти, що призвело до ряду рівних тімфайтів. Однак саме перший Барон став переломним моментом: FlyQuest змогли вийти переможцями з цієї сутички і почали тиснути на базу Gen.G. Незважаючи на це, FlyQuest не змогли завершити гру після першої спроби.

Кульмінацією став другий файт за Барона, який знову був на боці FlyQuest. Ця перемога на об'єкті дозволила їм остаточно зламати супротив Gen.G і завершити гру на свою користь, тим самим вийшовши вперед у серії.

Ця перемога вивела FlyQuest на крок ближче до півфіналу. Тепер Gen.G доведеться знайти спосіб повернути контроль у серії, інакше FlyQuest можуть завершити матч на свою користь.

2 ГРА

Піки команд у 2 грі

Після несподіваної поразки у першій грі чвертьфіналу Worlds 2024 проти FlyQuest, команда Gen.G упевнено взяла ініціативу у свої руки на другій карті. Цього разу корейські фаворити не залишили шансів своїм суперникам, одразу почавши накопичувати перевагу з перших хвилин.

Чому це цікаво? Незважаючи на тиск, Gen.G показали, що здатні швидко адаптуватися і змінювати свою стратегію, демонструючи високий рівень гри. Ця перемога дозволила їм відновити рівновагу у серії.

На відміну від першої гри, де Gen.G втрачали позиції в розвиток подій, на другій карті вони захопили контроль майже відразу. FlyQuest намагалися чинити опір, але на кожному етапі гри їм не вистачало ресурсів, щоб повернути контроль над картою. У цій грі було значно менше тімфайтів, що зіграло на руку Gen.G, які віддають перевагу стратегічній грі через об'єкти.

Ключовим моментом для Gen.G став захват Барона Нашора. З його допомогою команда отримала вирішальну перевагу, що дозволило їм без особливих зусиль завершити гру. Зібравши важливі об'єкти на карті, вони швидко пройшли через базу FlyQuest і відновили баланс у серії, здобувши перемогу у другій грі.

Ця перемога продемонструвала силу Gen.G, які, незважаючи на невдалий початок серії, здатні домінувати на карті. FlyQuest доведеться знайти новий підхід, якщо вони хочуть повернути собі перевагу у наступних іграх.

1 ГРА

Піки команд у 1 грі

На четвертому дні чвертьфіналів Worlds 2024 увагу фанатів привернула зустріч між корейськими фаворитами Gen.G та амбітною північноамериканською командою FlyQuest. Турнір проходить у форматі best of 5, що додає напруги і змушує команди ретельно продумувати кожну дію. Перший матч серії здивував своєю динамікою та результатом, який виявився не настільки очевидним, як передбачали експерти.

Чому це важливо? FlyQuest вважалися андердогами у цьому протистоянні, і багато хто очікував впевненої гри від Gen.G. Проте на першій карті північноамериканська команда продемонструвала свою стійкість, зумівши переломити гру в важливий момент.

Команди почали зустріч із неймовірною обережністю, уникаючи ранніх агресивних дій. Gen.G, впевнені у своїх силах, дотримувалися тактики контролю карти, намагаючись повільно здобувати перевагу. Однак з плином гри FlyQuest почали нав'язувати свій темп і поступово захоплювати ініціативу. Ключовий момент настав на файті за дракона, який став вирішальним.

У середині гри Gen.G почали втрачати позиції, і FlyQuest скористалися цим шансом. У критичному бою за дракона FlyQuest зуміли нав'язати вигідні умови бою, взяли під контроль ситуацію і розгромили супротивника. Після переможного тімфайту вони швидко закінчили карту, поставивши першу перемогу у серії.

Цей матч демонструє, як FlyQuest, всупереч очікуванням, здатні кинути виклик навіть фаворитам. Їхній успіх у першій грі підтвердив, що команда готова боротися за вихід у півфінал.