TYLOO dominuje Sharks, awansuje w turnieju

TYLOO odniosło zwycięstwo w ostatnim pojedynku z Sharks, wygrywając turniej 2:0. Seria pokazała odporność TYLOO i strategiczne wykonanie na obu mapach.

Na pierwszej mapie, Vertigo, wybranej przez Sharks, TYLOO wcześnie przejęło kontrolę, ostatecznie wygrywając wynikiem 13:9. Rywalizacja nasiliła się na Inferno, wybranej przez TYLOO, gdzie mecz doprowadził do drugiej dogrywki. TYLOO zapewniło sobie zwycięstwo z wynikiem 19:17, demonstrując swoją zdolność do działania pod presją.

Dzięki tej wygranej TYLOO zmierzy się z przegranym meczu M80 vs BetBoom, pozycjonując się jako silni rywale w turnieju.

JamYoung został wyróżniony jako najlepszy gracz meczu, kończąc z godną pochwały oceną 7.0. Jego wybitny występ był kluczowy dla zapewnienia zwycięstw TYLOO, szczególnie w decydujących momentach drugiej dogrywki na Inferno.

Z drugiej strony Sharks opuścili turniej na 29-32 miejscu, zdobywając nagrodę w wysokości 3,500 $. W miarę postępów TYLOO kontynuują rozpęd po tym zwycięstwie, przygotowując się na bardziej intensywne pojedynki.