Revenant z NBK- pokonał Johnny'ego Speedsa i został mistrzem United21 League Season 17

Revenant i Johnny Speeds zmierzyli się ze sobą w Wielkim Finale United21 League Season 17, a Revenant rozpoczął na pierwszej mapie Mirage po stronie CT. Pomimo przegrania kilku pierwszych rund, po rozpoczęciu rund z pełnym proc, Revenant wyrządził znaczne szkody, gdy trio lauNX, reiko i adeX zablokowało ważne strefy i zakończyło połowę wynikiem 6:6.

Wybuchowe podejście Spooke i Chawzyyy po stronie CT pozwoliło Johnny'emu Speedsowi wygrać 4 rundy z rzędu na początku drugiej połowy. Jednak silny powrót Revenant zniwelował przewagę Johnny'ego Speeds i wynik wynosił 11-11, co doprowadziło do dogrywki. W ciężkiej walce Revenant zdołał wygrać z wynikiem 16-13 i przejąć Mirage.

Na drugiej mapie, Ancient, Johnny Speeds pokazał mistrzowską klasę po stronie CT. Doskonałe występy spooke i bobeksde z ocenami 8,3 i 8,7 po stronie CT dały Johnny Speeds imponujące prowadzenie 12-0 w pierwszej połowie. Chociaż Revenant zdołał wygrać 6 rund po stronie CT, Johnny Speeds wykorzystał znaczny margines rund i wygrał ostatnią rundę, kończąc Ancient z wynikiem 13-6 i przenosząc serię do decydującej fazy.

Trzecią mapą był Anubis, gdzie po serii wymian drużynowych pierwsza połowa zakończyła się remisem 6-6. Dwie czterorundowe serie obu drużyn ponownie doprowadziły do remisu 10-10. Kilka kluczowych fragów przez smoke na głównej mapie B przyniosło Revenant decydującą rundę, łamiąc ekonomię Johnny Speeds. Johnny Speeds próbował walczyć o remis z podwójnym AWP, ale wszystko poszło nie tak, ponieważ Revenant wcześnie przejął CT-AWP i wygrał 13-10 nad Anubisem.

MVP tego meczu był lauNX z Revenant z dobrym występem i oceną 7.0.

© This photo is copyrighted by EWC.

Po pokonaniu Johnny'ego Speedsa, Revenant wygrał serię 2-1 i został mistrzem United21 League Season 17, otrzymując nagrodę pieniężną w wysokości 6 000 USD. Ten turniej był pierwszym turniejem NBK- zarówno dla CS2, jak i Revenant.