Wyniki meczów otwierających grupę D podczas CCT Global Finals 2024

Wyniki pierwszych meczów grupy D podczas CCT Global Finals 2024 zapowiadają się niesamowicie. Turniej o 500 000 dolarów, który potrwa od 16 do 23 maja, przyniósł już kilka ekscytujących pojedynków, podczas gdy playoffy jeszcze się nie rozpoczęły.

Astralis vs BIG

Astralis zmierzyło się z BIG w pierwszym meczu grupy D, a gra rozpoczęła się na Dust 2, mapie wybranej przez BIG. Pomimo wyboru mapy, BIG natychmiast przegrało sześć rund z rzędu, zarządzając tylko dwie rundy powrotne, zanim połowa zakończyła się 7-5 na korzyść Astralis.

Po przegranej rundzie pistoletowej BIG nie było w stanie wygrać kolejnych rund i Astralis zakończyło mecz wynikiem 13:6. Na drugiej mapie, Nuke, wybranej przez Astralis, BIG zdominowało grę w podobny sposób na początku, prowadząc 8-4 na półmetku. Jednak Astralis dokonało imponującego powrotu, wygrywając dziewięć rund z rzędu, aby odnieść zwycięstwo 13-8, kończąc serię 2-0.

MIBR vs BetBoom

Mecz MIBR vs BetBoom był nie mniej ekscytujący. Rozpoczynając grę na Mirage, wybranym przez BetBoom miejscu, początkowo prowadzili po wygraniu rundy pistoletowej, ale przegrali pierwszą połowę 7-5. Zwycięstwo w drugiej rundzie pistoletowej pobudziło ich do powrotu i doprowadziło do zwycięstwa 13-9. Na drugiej mapie, Vertigo, wybranej przez MIBR, Brazylijczycy zagrali świetną i bezbłędną grę, wygrywając 13-0 z BetBoom.

Decydująca karta, Nuke, rozpoczęła się od przytłaczającej kontroli BetBoom, który zdobył 7 rund z rzędu i zakończył połowę wynikiem 11-1, ostatecznie wygrywając 13-1. Ten mecz był pełen niespodzianek dla widzów, ale BetBoom okazał się silniejszy od swojego przeciwnika.

W następnym meczu Astralis zmierzy się z BetBoom w decydującym meczu o miejsce w playoffach, podczas gdy MIBR zagra z BIG, a przegrany odpadnie z turnieju.