Podsumowanie Pick'Em na PGL Major Copenhagen 2024 od Bo3.gg

Dobiegł końca PGL Major Copenhagen 2024 w CS2, a także mistrzostwa Pick'Em od Bo3.gg. Ponad 2,9 tys. uczestników rywalizowało w swojej wiedzy o scenie zawodowej i walczyło o cenne nagrody. Podsumowujemy wyzwanie.

Na turnieju 24 drużyny walczyły o pulę nagród w wysokości 1,25 miliona dolarów, a mistrzami pierwszego Majora w historii CS2 zostali Natus Vincere. Zwycięstwo ukraińskiego klubu było prawdziwą niespodzianką dla całej społeczności. NAVI zarobiło 500 tys. dolarów, a także sloty na BLAST Premier: World Final 2024 i Esports World Cup 2024.

Większość uczestników wyzwania wybrała Team Spirit jako mistrza i pomylili się. Tylko 11% użytkowników postawiło na zwycięstwo NAVI. Łącznie wykonano 34922 przewidywań, z których 51% było poprawnych.

Tym razem na trzecim miejscu ponownie znalazło się kilku kandydatów. Zgodnie z zasadami konkursu, nagrody w postaci pieniędzy na konto White Market zostały równo podzielone między graczami.

Pierwsze miejsce w wyzwaniu zajął Iam. Zdobył 165 punktów, za co otrzymuje 500 dolarów na konto White Market. Łącznie udało mu się dokonać 14 prawidłowych wyborów spośród 16.

Drugie miejsce w naszym wyzwaniu zajęło G0dG1ft. Otrzyma 150 dolarów na konto White Market. Łącznie udało mu się zdobyć 155 punktów. Udało mu się dokonać 13 z 16 prawidłowych przewidywań.

Trzecie miejsce zajęło od razu dwóch uczestników, którzy zdobyli po 150 punktów. Użytkownikom udało się dokonać od 11 do 14 prawidłowych przewidywań. Wszyscy brązowi medaliści otrzymają po 50 dolarów na konto White Market.